راه اندازی یک درهم مدارگرد مریخ تاخیر دوباره با آب و

راه اندازی یک امارات متحده عربی مدارگرد مریخ در حال حاضر با تاخیر دو روز به تعویق افتاده است بیشتر به دلیل بدی آب و هوا در ژاپن راه اندازی سایت.

این مدارگرد به نام امل یا امید است که جهان عرب برای اولین بار بین سیارهای ماموریت. راه اندازی در ابتدا برنامه ریزی شده برای روز شنبه از Tanegashima مرکز فضایی در جنوب ژاپن در حال حاضر به تعویق افتاده است تا روز جمعه. آن را با تاخیر بیشتر در روز چهارشنبه به نامشخص تاریخ گفت: صنایع سنگین میتسوبیشی سازنده H-IIA موشک.

امارات متحده عربی ماموریت تیم گفت: در توییتر که راه اندازی رخ می دهد بعد از آن در ماه جولای است. میتسوبیشی گفت: معمولا اعلام راه اندازی حداقل دو روز قبل از تاریخ برنامه ریزی شده.

EMM is designed to ​orbit Mars and study the dynamics in ​the Martian atmosphere

EMM طراحی شده است به مدار مریخ و مطالعه دینامیک در جو مریخ | عکس های اعتباری: www.emiratesmarsmission.ae

 

میتسوبیشی راه اندازی رسمی کیجی سوزوکی گفت: در اوایل این هفته که به تعویق افتادن ممکن بود به دلیل متناوب رعد و برق و باران پیش بینی شد بیش از چند روز آینده.

دو دیگر مریخ ماموریت برنامه ریزی شده در روزهای آینده توسط ایالات متحده و چین است. ژاپن خود مریخ ماه ماموریت برنامه ریزی شده در سال 2024.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>