پیشرو ستاره های تاریخ بالیوود آمیتا باچان در طرح به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران از صنعت فیلم

آمیتا باچان است که منجر ابتکار عمل را به کمک دستمزد روزانه کارگران از فیلم هندی صنعت شده اند که بیشتر متاثر از خاموش کردن از فیلم های تلویزیونی و بیش از حد بالا محصولات با توجه به COVID-19 شیوع. چندین چراغ های پیشرو از فیلم هندی صنعت پیوستن به او در چند starrer فیلم کوتاه قدرتمندی است که این ابتکار حمایت و پشتیبانی روزی برای بیش از یک لاخ روزانه دستمزد حقوق بگیران برای یک ماه.

همچنین به عنوان خوانده شده | فدراسیون هند غربی سینمایی کارکنان نیز وعده برای کمک به دستمزد روزانه کارگران در صنعت فیلم

خانوادهبازیگران آمیتا باچان Rajinikanth, Ranbir Kapoor, Priyanka Chopra, Alia Bhatt, Chiranjeevi, Mohanlal, Mammootty, Sonali Kulkarni, شیوا Rajkumar, Prosenjit Chatterjee و Diljit Dosanjh, برای اولین بار در چهار شنبه 9 p. m. در تمام کانال های سونی Sony عکس های شبکه. پشتیبانی شده توسط Sony Pictures شبکه های هند و Kalyan Jewellers, این فیلم شده است conceptualised و عملا به کارگردانی Prasoon Pandey با همکاری باچان.

با توجه به بیانیه مطبوعاتی این فیلم تاکید می کند که ماندن در خانه ماندن امن حفظ بهداشت کار از خانه و حفظ اجتماعی فاصله می تواند مولد و باید در گشاد گشاد راه رفتن.

از طریق این فیلم باچان نیز پرده ابتکار است که پشتیبانی از روزى دستمزد روزانه کارگران در ارتباط با صنعت سرگرمی است.

همچنین به عنوان خوانده شده | Netflix منجر $1m به تهیه کنندگان انجمن صنفی صندوق برای دستمزد روزانه کارگران فیلم در هند

“در حالی که بسیاری از ما همچنان به کار از خانه آن دستمزد روزانه کارگران که متحمل فشار و درد و رنج بیشتر می گوید:” بیانیه است. ابتکار عمل انجام شده توسط آقای باچان, ‘WE ARE ONE,’ پشتیبانی شده توسط Sony Pictures شبکه های هند و Kalyan جواهرات که از طریق آن ماهانه جیره از 1,00,000 خانوار در سراسر کشور تامین می شود. از طریق تجاری tie-up با پیشرو زنجیره ای از hypermarkets و فروشگاه های مواد غذایی در هند دیجیتالی barcoded کوپن توزیع شده به تایید لیست کارگران از همه هند فیلم کارکنان کنفدراسیون. علاوه بر این کمک پولی نیز تمدید شده است به کسانی که نیاز دارند.

“در زمان ما به جمعی جلو و چهره مسائلی که بر این صنعت است. بنابراین به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی شرکت, توسعه, SPN گرفته است ابتکار عمل را از کار کردن در کنار آقای آمیتا باچان و Kalyan جواهرات برای حمایت از خانواده های روزانه دستمزد حقوق بگیران از فیلم و تلویزیون میباشد. SPN حمایت خواهد اطمینان حاصل شود که حداقل 50,000 کارگران و خانواده های آنها باید خود را به وسایل خانه داری و برای یک ماه… در حالی که این بار ممکن است دشوار روح انسان است که انعطاف پذیر و مقاومت و این فیلم قطاری که اصل” گفت: N. P. Singh, مدیر عامل و مدیر عامل شرکت سونی پیکچرز شبکه های هند (SPN).

“ما شاهد بی سابقه جهانی همه گیر و در این زمان تست ما تصمیم گرفته اند برای حمایت از ابتکار عمل آقای آمیتا باچان و کار در کنار او و Sony Pictures شبکه های هند برای حمایت از این خانواده ها از 50,000 دستمزد روزانه کارگران و خانواده خود را با ارائه آنها را با لوازم برای یک ماه” گفت: T. S. Kalyanaraman رئیس & MD, Kalyan جواهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید