چپ کنگره انتقاد Mamata برای جلسه Amit Shah

از احزاب چپ و کنگره در روز جمعه انتقاد سفر از بنگال وزیر Mamata بانرجی به بوبانسور جایی که او به ملاقات اتحادیه خانه وزیر Amit Shah در شرق منطقه جلسه شورای اسلامیهمراه با رئیس وزرای دیگر ایالت های شرقی.

رهبر کنگره در Lok سبها و MP از بنگال Adhir Ranjan Chowdhury اتهام یک “ضمنی درک” بین BJP و Trinamool کنگره است. آقای چودری ادعا ارشد وزیر در دیدار با نخست وزیر و وزیر است به اطمینان حاصل شود که رهبران حزب در امان هستند در Narada و Savinien, دخترک صندوق کلاهبرداری تحقیقات.

بعد از آن در روز دولت و کنگره رئیس جمهور Somendranath میترا برگزار شد که یک تجمع در Kolktata در برابر خشونت در دهلی نو همراه با آقای چودری گفت: خانم بانرجی جلسه با آقای شاه نشان داد که “درک سیاسی”.

رهبر چپ مقننه در مجلس ایالتی Sujan چاکرابورتی تکرار این کنگره اتهامات و تمسخر نشست بین خانم نوری و آقای شاه گفت: آن را نشان می دهد اعتماد بین “دهلی نو و بنگال”.

رئیس جمهوری شده است انتظار برای ملاقات با آمیت شاه به مدت چهار روز و کمپینگ در بوبانسور آقای چاکرابورتی و گفت که “هیچ چیز بیشتر شرم آور برای مردم بنگال که خانه وزیر برگزاری تجمع در کلکته پس از آنچه اتفاق افتاده است در دهلی نو”.

آقای چاکرابورتی, شاخص تورم مصرف کننده(M) MLA اضافه شده که ضد کا اعتراضات موجود در این کشور در ماه ژانویه نخست وزیر نارندرا بازدید کلکته و شرکت در تعدادی از حوادث و جلسه با وزیر.

Nod برای شاه تجمع ؟

در همین حال دولت بی جی پی رهبری ابراز اعتماد به نفس است که آنها را به رفتن پیش با تجمع اتحادیه های خانه وزیر Amit Shah در تاریخ 1 مارس. وقتی پرسیده شد که در مورد اجازه رد شدن را برای استفاده از میکروفن برای پیشنهاد تجمع در بيمارستان شهيد منار زمینه BJP دولت رئیس جمهور Dilip Ghosh و گفت: پیش خواهد رفت با آنچه آنها اجازه داشته باشد. میکروفن مجاز در مناطق مسکونی به عنوان در هر دستورالعمل های دولت را کنترل آلودگی هیئت مدیره به عنوان مدرسه امتحانات نهایی در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>