چپ رهبران محرمانه خام معامله به آندرا پرادش

حزب کمونیست هند (CPI) وزارت امور خارجه معاون وزیر J. V. Qglaser Murthy مردم خواست YSRCP دولت برای تشکیل یک حزب جلسه ای برای غلبه بر این مرکز به اعطای دسته خاص وضعیت (SCS) به آندرا پرادش است.

در یک صحنه اعتراض توسط احزاب چپ ابراز تأسف می کنند بی عدالتی انجام می شود به آندرا پرادش در تخصیص منابع مالی در بودجه اتحادیه در مجسمه گاندی در نزدیکی GVMC اینجا در دوشنبه شاخص بهای مصرف کننده و شاخص بهای مصرف کننده(M) رهبران خواستار انتشار بودجه برای پلورم پروژه ساخت Ramayapatnam پورت و Kadapa کارخانه فولاد.

آقای Murthy و شاخص تورم مصرف کننده(M) شهرستان, کمیته, منشی, B. Ganga رائو گفت که دولت موفق به دریافت سهم خود را از بودجه.

آنانتاپور

این تلوگو Desam و YSRCP فریب خورده مردم آندرا پرادش در دسته ویژه وضعیت (SCS). آنها هر دو شکست خورده اند در تحقق وعده گرفتن های SCS محرمانه رهبران احزاب کمونیست.

از احزاب چپ سازماندهی dharna در مقابل منطقه جمع آوری در آنانتاپور در روز دوشنبه.

تماس برای دهلی Chalo

در ضمن آندرا روشنفکران فروم در ارتباط با Pratyeka هدی Sadhana Samithi و دانش آموزان سازمان داده شده تماس بگیرید برای ‘دهلی Chalo’ در مارس برای اعمال فشار بر مرکز به کمک مالی SCS به دولت با توجه به فروم جمهور Chalasani Srinivas.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>