افسانه ای جاز نوازنده الیس مارسیاس جونیور می میرد از coronavirus در 85

افسانه ای پیانیست جاز و الیس مارسیاس جونیور درگذشت در سن 85 به علت عوارض ناشی از کوروناویروس.

او سرانجام در روز چهارشنبه, گزارش usatoday.com.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که من اعلام گذشت پدر من الیس مارسیاس جونیور” پسر برانفورد مارسیاس در بیانیه ای گفت:, گفته, پدرش در بیمارستان بستری شد, در روز شنبه و “درگذشت مسالمت آمیز در این شب”.

“پدرم یک غول از یک نوازنده و معلم اما حتی بیشتر ، او ریخت و همه چیز او تا به حال به ما بهتر از آنچه ما می تواند” گفت: برانفورد از ایلخانی نیواورلئان’ بزرگ موسیقی ،

New Orleans شهردار LaToya Cantrell مشخص شده مارسیاس’ مرگ با بیانیه ای که در توییتر.

“الیس مارسیاس شد یک افسانه است. او نمونه اولیه از آنچه منظور ما هنگامی که ما صحبت در مورد جاز نیواورلئان. عشق و دعا همه مردم ما از رفتن به خانواده اش و به همه کسانی که زندگی او را لمس” Cantrell نوشت.

مارسیاس بود نیواورلئان افسانه که تا به حال به پایان رسید سه دهه اجرا در نیواورلئان’ بطور دنج قرار گرفتن در بندر فرانسوی خیابان در ماه ژانویه است.

مارسیاس گفت: باشگاه مالک اواخر سال گذشته آن را به حال تبدیل شدن بیش از حد طاقت فرسا به بازی دو 75 دقیقه مجموعه هر شب جمعه در باشگاه.

همانطور که برای خانواده اش چهار تا از مارسیاس شش فرزند پسر هستند نوازندگان: Wynton یک نه بار برنده جایزه گرمی ترومپت و هنری, مدیر موسیقی جاز در مرکز لینکلن در نیویورک; برانفورد یک نوازنده ساکسیفون و موسیقی مدیر “نمایش امشب با جی لنو” در 1990s; Delfeayo یک trombonist; و جیسون درامر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید