قانونی پنل بازرسی عملکرد anganwadi مراکز مراکز سالمندان و متفاوت به چالش کشیده

قانونی کمیته رفاه زنان و کودکان و معلولان و سالمندان به رهبری رئیس V. Kalavathi روز سه شنبه در بازرسی از امکانات و عملکرد anganwadi مراکز مهد کودک و مراکز برای افراد مسن و متفاوت به چالش کشیده و در Anaparthi مندل در East Godavari منطقه.

اعضای این کمیته — Vidadala Rajani S. Suryanarayana ردی P. Suneetha B. Nagajagadeeswara رائو و A. بهونی — تعامل با کودکان در anganwadi مرکز (21), متفاوت-abled مردم در Adarsh مدرسه ابتدایی و افراد مسن در Pushkaramatha مهدکودک مرکز در مندل.

کمیته انتظار دارد که به ارائه گزارش به دولت, توصیه برای upgradation خدمات مورد نیاز ارائه می شود به کودکان متفاوت-abled و افراد مسن.

صحبت به newsmen خانم Kalavathi است گفت: خدمات ارائه شده تحت یکپارچه کودک توسعه خدمات (icd ها) برنامه ها و anganwadi مراکز خواهد بود بهبود یافته و بیشتر این کمیته پیشنهاد دولت در این زمینه بر اساس زمینه بازرسی در سراسر کشور.”

خانم Rajani مطمئن است که دولت را در به طور کامل اعمال ممنوعیت مشروب در آینده است. Icd ها مدیر پروژه D. Sukhajeevan ببو داد و در حال حاضر دولت از خدمات دولت و رسیدن به نیازمندان در طول بازرسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>