‘بینوایان’ سوالات مسئولیت دولت نسبت به مردم آن: الکسیس Manenti

پس از ساخت امواج در جشنواره مدار Ladj Ly را سخت ضربه سیاسی, درام, “Les Misérables” آزاد است در هند. به عنوان بخشی از تبلیغات الکسیس Manenti (co-فیلمنامه و یکی از شخصیت های اصلی) و بازیگر عمر Soumare بودند در دهلی نو به تازگی.

اولین چیزی که اعتصاب درباره فیلم فرانسوی است که عنوان آن را با الهام از ویکتور هوگو رمان کلاسیک. “فیلم اصلی اتصال به ویکتور هوگو رمان است که این مجموعه در مونفرمی یک کمون در حومه شرقی پاریس که در آن بخش مهمی از رمان کلاسیک تنظیم شده است. بنابراین حتی پس از 150 سال به جای عکسهای رنج می برد از فقر” نشان می دهد Manenti.

Soumare موافق است که عنوان می کند ایجاد حس کنجکاوی در میان مخاطبان با توجه به دلایل آشکار است.

“مردم می خواهید برای پیدا کردن اگر آن را یک بازگویی مدرن از همان داستان یا نه. بنابراین به عنوان کمک می کند در برخی از سطح. اما من فکر می کنم که در نهایت موفقیت این فیلم است چرا که از آنچه در آن ارائه می دهد نه به خاطر آن عنوان” ادعا میکند Soumare که احساس می کند که این فیلم را بزرگترین قدرت است که آن را موقعیت برای پلیس و یا برای مردم.

“این نشان می دهد که پلیس نیز قربانی وضعیت سیاسی. همچنین پلیس در حال underpaid اما آنها سعی کنید به انجام کار خود را. اما تنش های اجتماعی و فشارهای سیاسی آنقدر شدید است که می شود آن را بسیار سخت برای آنها” می افزاید: Soumare.

زمان حال

در حالی که هوگو رمان ارائه نقد در یک جامعه اساسا متشکل از, فرانسه, مردم, Ladj Ly را به بررسی وضعیت جمعیت مهاجر در مونفرمی. “چه چیزی تغییر کرده است که قبل از آن وجود داشت که همه مردم فرانسه اما در حال حاضر که بسیاری از مهاجران به ویژه آفریقایی یا عربی اقوام است. اما مشکلات آنها در صورت بیشتر یا کمتر ، بنابراین این فیلم در مورد فقر و وضعیت کنونی است. آنچه باعث می شود وضعیت بدتر است از خشونت و پلیس, تحریک مردم است. به عنوان یک نتیجه وجود دارد شورش در برابر پلیس به سمت پایان فیلم” نشان می دهد Manenti در حالی که تاسف خوردن در مورد از دست دادن جان و مال در اخیر دهلی نو در مورد شورش است که او را در روزنامه ها خوانده.

“Les Misérables” است که در واقع بر اساس یک فیلم کوتاه به همین نام ساخته شده توسط Ladj Ly حدود سه سال به عقب. “مدیر Ladj Ly توسط یکی از دوستانم. ما شروع به 20 سال پیش انجام برخی از فیلم های کوتاه. در حال حاضر حدود سه سال به عقب او از من خواست برای نوشتن یک فیلم کوتاه با او. او همچنین به من پیشنهاد یک بخشی از آن را. پس از این فیلم کوتاه را با طعم بسیاری از موفقیت در جشنواره مدار تولید آمد در هیئت مدیره و خواسته ما را به یک فیلم سینمایی در یکی کوتاه. به طوری که هنگامی که ما شروع به گسترش فیلمنامه. آن زمان ما شش ماه برای نوشتن آن است. این همان داستان اساسی با همان شخصیت مرکزی اما در پایان همان است” توضیح می دهد که Manenti که برنده جایزه بهترین مرد تازه وارد برای فیلم در اخیر César Awards.

نگه داشتن آن واقعی

Manenti که نقش یک پلیس در این فیلم آموزش با پلیس برای آماده شدن برای بخشی خود را. “من شخصیت کریس یک پلیس بد. او خشونت متکبر نژادپرستانه و فاسد است. من اجازه Ladj نوشتن صحنه برای من که اضافه شدن یک عنصر از تعجب به کریس. همچنین در این مجموعه من فقط بازیگر و اجازه Ladj مراقبت از این جلسه و کارهای دیگر. آن را به من اجازه داد به تمرکز به طور کامل در بازیگری است. من به تماشای بسیاری از فیلم در مورد پلیس. همچنین من تا به حال برخی از آموزش با پلیس به منظور درک آنها چگونه راه رفتن و چگونه کار می کنند و کلمات آنها استفاده خود را از روش های فنی و روش های درگیر” نشان می دهد Manenti.

Soumare را تهیه و از سوی دیگر بود بسیار مستقیم به جلو. “من بازی یک شخصیت به نام Macha که با این نسخهها کار برای خیابان شهردار از حومه. او واقعی نیست شهردار و با استفاده از کودکان خیابانی برای انواع سایه فعالیت های. او نیمه گانگستر نیمه رهبر . شخصیت من است که اساسا مرد دست راست او. اگر چه من اصلا به بسیاری از صحنه ها با کریس در این فیلم وجود دارد این است که ذاتی تنفر بین دو نفر از شخصیت های ما. من آماده سازی ساده بود. من فقط گیر به اصول” را بازگو Soumare.

Manenti مدعی شد که این فیلم را به شدت ماهیت سیاسی و hard-hitting موضوع ساخته شده است آن را کمتر جذاب به اسکار داوران در مقایسه با برخی از رقبای خود است. “فیلم ما این است که ترس به برجسته کردن تنش بین پلیس و جمعیت مهاجر. همچنین این سوال مسئولیت دولت نسبت به مردم آن است. شاید آکادمی ترجیح ‘انگل’ زیرا اگر آن را نیز در مورد فقر آن است که سیاسی به عنوان “Les Miserables’. همچنین شاید این بخشی از موفقیت “انگل” است که آن را بسیار واقع بینانه” خلاصه Manenti.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید