اجازه دهید در پشت قتل J&K BJP رهبر وسیم باری می گوید IGP Vijay Kumar

قتل BJP رهبر وسیم باری و دو نفر از اعضای خانواده خود را به قبل از حمله برنامه ریزی شده توسط Lashkar-e-Taiba (اجازه) شبه نظامیان به گفته پلیس.

“دو شبه نظامیان درگیر در این حمله شناسایی شده اند. آنها عابد محلی و خارجی از پاکستان است. آن را قبل از حمله برنامه ریزی شده توسط اجازه دهید” بازرس کل پلیس (IGP), کشمیر, Vijay Kumar گفت.

فیلم دوربین مدار بسته از یک ایستگاه پلیس محلی واقع فقط در مقابل خانه باری بود که منطقه رئیس جمهور از حزب دستگیر شده این حادثه که در Muslimabad منطقه در شب چهارشنبه.

“باری رفته بود به دیدن بستگان خود را. هنگامی که او به خانه بازگشت (در شب) خاص خود را شخصی افسران (PSOs) بازنشسته به اتاق استراحت. او پیوست و پدر و برادر خود را در فروشگاه خود را. حتی اگر دو SPOs بودند همراه او آنها را neutralised آنها (نظامیان),” IGP کومار گفت.

پلیس مظنون است که نظارت بود که نگهداری در حرکت BJP رهبر. “محلی تروریستی باز آتش از یک تپانچه در باری و برادر و پدر از یک محدوده نزدیک به هدف قرار دادن اعضای حیاتی و موثر بدن خود را. دیگر تروریست حفظ افروزی” IGP کومار گفت.

هر سه از جمله باری اعلام شد مرده در یک بیمارستان محلی است.

پلیس گفت که آنها را پیگیری کرد و “خنثی کردن آنها”. “تمام کسانی که به صورت یک تهدید اعم از سیاسی کارگر و یا انتخاب نماینده مانند sarpanch یا panch می تواند رویکرد محلی سرپرست پلیس برای پوشش امنیتی” IGP کومار گفت.

PSOs معلق

در ضمن تمام 10 PSOs که امنیت BJP رهبر شده اند به حالت تعلیق درآمد. “آنها (PSOs) شده اند به حالت تعلیق برای خود سهل انگاری و خدمات خود را فسخ خواهد شد” این IGP گفت. این پلیس بودند نیز مورد سوال است.

در ماه ژوئن طالب آجی Lost یک کشمیری پاندیت sarpanch در Anantnag.

تمام منطقه ای احزاب سیاسی از جمله کنفرانس ملی مردم حزب دموکراتیک مردم کنفرانس و حزب کمونیست هند (مارکسیست) را محکوم حمله به BJP رهبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>