اجازه دهید آن را یک روز: stand-up, طنز, Supriya Joshi مستند زندگی

یکشنبه ؟ است یا چهارشنبه ؟ من نمی توانم بگویم. هنگامی که شما شده اند در داخل خانه این مفهوم از زمان فقط به نظر می رسد برای تبدیل شدن به بی معنی است. اجازه دهید فقط خلاص شدن از شر حرف قبل از “روز”. پس, این یک روز است. آن بوده است در روز به مدت دو ماه در حال حاضر.

در طول چند روز اول من قادر به صرف زمان در سعادت مطلق. من در درجه اول کار از خانه من ترجیح می دهم که در خانه به جای رفتن و من باید لغو برنامه های بی شماری را به لذت بردن از وقت من در اتاق من و در بستر ، whiling دور زمان.

قطع به امروز من هنوز هم در اتاق من و در بستر ، whiling دور زمان. اما وجود این احساس gnawing که حاضر به رفتن به دور. من به دنبال آرامش آنلاین, اما هر کس دیگری است که رفتن را از طریق همان چیزی که من هستم. برخی آن را حتی بدتر است. بنابراین من تصمیم به ایجاد Dalgona قهوه. در آن طول می کشد برای همیشه لطفا برای را و آن را مانند طعم تلف تلاش است.

بنابراین من آنلاین دوباره برای پیدا کردن چیزی به تماشای. ما در مورد آن فکر نمی کنم زیرا زندگی عادی بود همه گیر اما آن است که تنها در حال حاضر شما متوجه مقدار مطلق از چیزهایی که وجود دارد برای ما. بنابراین آنچه که باید شما را انتخاب کنید? اگر شما موسیقی پاپ به Instagram هزاران نفر از تاثیرگذاران در حال رفتن به صورت آنلاین در همان زمان انجام زندگی می کنند جریان از خود رقص و آواز و یا فقط خیره مستقیما در صفحه نمایش شاید به این امید که آنها ممکن است پیدا کردن برخی از معنی به این جنون. برخی از ورزش هستند اما من نمی رسیده که دولت از ناامیدی است. من باید اما چرت زدن بهتر هستند به نظر من.

من شروع به یادگیری کره ای. این در واقع سرگرم کننده و باعث می شود من احساس می کنم مثل من در واقع انجام کاری سازنده. من به تماشای بسیاری از نشان می دهد تلویزیون و فیلم. ببر پادشاه است که ارزش اعتیاد به مواد مخدره بودند و انگیزه برای تماشای پول دزدی نشده و Taarak مهتا ka Ooltah Chashma آرامش است تا زمانی که من احساس می کنم بیش از حد ضعف من تماشای قسمت های قدیمی و نوستالژیک. همچنین از آنجا که من در این مستند با سه بزرگسال, من سهوا نیز رامایانااست که پخش می بر روی دو صفحه نمایش تلویزیون در خانه من.

من شروع به خواندن Hitchhikers Guide to the Galaxy دوباره. این همه در حالی که ما فکر کردیم که این کتاب یک قطعه از داستان زمانی که داگلاس آدامز در واقع تلاش برای به ما بگویید که در آینده ما است. اینها پیش بینی نشده زمان شما رو به انجام آنچه که شما رو به انجام به نگه داشتن ذهن خود را درگیر. شاید من پخت نان موز امروز.

Supriya جوشی است که یک نویسنده و کمدین و یک متخصص در شستن ظروف و گرد. سازمان دیده بان ویژه, Love Hurts, on Netflix

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید