بیایید جشن می گیرند hiphop

Beatboxers. رپرهای. B-پسران و ب دختران. همه آنها را جمع آوری در یک مرحله آخر این هفته نه تنها از چنای اما از همه در سراسر دولت است. نسخه هشتم از صدای انقلاب تجلیل از hiphop فرهنگ خواهد شد در نظر گرفتن محل در گرند بازار در این آخر هفته.

وجود دارد مقدار زیادی برای نگاه به جلو به: 50 رپ هنرمندان از هند (عمدتا چنای) مالزی سریلانکا و فرانسه خواهد شد نشان دادن استعداد خود را به عنوان خواهد 35 B-پسران و حداقل چهار beatboxing جوخه های. “B-boying قهرمانی خواهد بود در صورت جنگ. ب-دختران باید جداگانه جنگ” به اطلاع MC Sanna که سازماندهی این رویداد به نمایندگی از رپ ماشین آلات توسط ADK. رپ ماشین آلات و Tupakeys هستند co-سازماندهی این رویداد.

می گوید Nigavithran K, یکی از خواننده های رپ که انجام خواهد شد: “همه ما زیرزمینی رپ در اینجا. این hiphop صحنه در چنای رشد زیادی کرده در سال گذشته به تنهایی. آن جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.”

قطعا وجود دارد بسیاری به نگاه به جلو به جشنواره آمده است یک راه طولانی از آن ساده 2013 آغاز شود. MC Sanna reminisces “که در سال ما برگزار شد و این رویداد در یک کوچک متراکم پد در Vadapalani. ما تا به حال حدود پنج هنرمندان و 15 و یا 30 نفر در مخاطب است. در حال حاضر ما تعداد شرکت کنندگان در حدود 150 و نسخه در سال گذشته در اتحاد فرانسه تا به حال مخاطبان از بیش از 200 نفر است.”

برخی از اعمال به نگاه به جلو به در حال MC Sanna و جک سبک (رپ ماشین), Therukural MC Bhaashi و Tupakeys. دیگران را از مرحله شامل MC Valluvar, Asal کلار تیم Dynamix ولتاژ B Caff3ine, Raka و دگرجنسباز, Underdogz صلح Nanda Thara محلی Pasanga بالا, غرور و شمال چنای Hiphop. نیز وجود دارد برخی از دی جی ها در مخلوط از جمله DJ شعله DJ Sam جو و DJ کن. یکی دیگر از برجسته عملکرد توسط ADK یا Aaryan دینش Kanagratanam یک سری لنکایی, hiphop هنرمند کار کرده است که با نوابغ موسیقی زمان ما, مانند AR Rahman.

صدای انقلاب برگزار خواهد شد بر روی سقف Grand Mall Velachery در تاریخ 22 فوریه از ساعت 9 به بعد. رپ اسلات ها پر شده اما کسانی که علاقه مند در bboy مسابقات می توانید با ثبت نام در محل. مخاطب می تواند راه رفتن در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>