اجازه بازدید از مراکز قرنطینه هم Nitish می گوید Tejashwi

در دیدار با رهبران اپوزیسیون از طریق ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه, Bihar وزیر Nitish کومار دعوت رهبر مخالفان قانونی مجمع Tejashwi Yadav, به همراه او در بازدید از مراکز قرنطینه نگاهی به شرایط وجود دارد.

مجمع سخنران Vijay Kumar چودری, برگزار شده بود, مجازی تعاملی جلسه از رهبران با آقای کومار برای انتقادات و پیشنهادات خود را در امداد و دیگر عملیات انجام شده توسط دولت در برابر COVID-19.

همچنین بخوانید: کارگران مهاجر در خارج از بیهار قرنطینه مراکز در شب بازگشت روز

زمانی که آقای Yadav است که Rashtriya Janata Dal رهبر, پیشنهاد به آقای کومار که دولت باید همکاری عمومی نمایندگان در امداد رسانی و عملیات دیگر برای ایجاد اعتماد در میان مردم آقای کومار پاسخ داد که مقامات پایین اشاره کرد این پیشنهاد و دولت عمل می کند بر روی آن. آقای کومار همچنین گفت: همه باید دست در دست به مبارزه با این بیماری همه گیر.

در آشکار حفاری در آقای کومار برای ‘غیبت’ از میدان در جریان بحران کنونی آقای Yadav از او خواست شخصا به بازدید و بازرسی از مراکز قرنطینه به برق وصل کردن نقاط ضعف آقای کومار گفته شناخته شده بود برای اینکه همیشه در میان مردم و ساخت تورهای در مناطق دور افتاده اما این بار او در آنجا ماند قرار داده و به دلیل دستورالعمل با در نظر گرفتن شیوع بیماری همه گیر. “اما هنگامی که این مستند می شود و قوانین در حال آرام شما [Yadav] می تواند همراه با دیگر رهبران و ما آن را ببینید [قرنطینه مراکز] با هم,” او گفت:.

پیش از این JD(U) رهبران را متهم کرده بود که آقای Yadav از غیبت طولانی خود را در طول COVID-19 بحران است. او گفت: به گیر در دهلی نو با توجه به طولانی مستند است اما به طور منظم شده است کوبیدن دولت برای “نه رسیدن به فقیر مهاجر مردم و دانش آموزان” در حساب رسانه های اجتماعی.

‘به صورت تصادفی تست مورد نیاز’

آقای Yadav طی تعاملی جلسه همچنین با اشاره به این که کم COVID-19 موارد مثبت در دولت بود به دلیل تعداد کم نمونه آزمون. تنها از 1200 به 1300 آزمايشات انجام شده در کشور روزانه هنگامی که آن را باید 3000 به 5000, او گفت:. درب-به-درب غربالگری نمی خواهد هر هدف خدمت می کنند که حتی بدون علامت مردم اغلب یافت شده است با آلوده Coronavirus. وجود دارد نیاز به آزمایش تصادفی از مردم او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: 20 مهاجران فرار از بیهار مرکز قرنطینه در شکایت از کمبود امکانات و مواد غذایی

رهبر ارشد بی جی پی و معاون وزیر Sushil Kumar Modi گفت که هر دو مرکزی و دولت های ایالتی ارائه شده اند نقدی و کمک های دیگر به ارزش ₹12,612 کرور به دولت و مردم است. دولت اعلام کرده بود بازپرداخت بلیت قطار و تمام هزینه های دیگر از مهاجران پس از 21 روز قرنطینه دوره است.

در همین حال دولت صادر کرده است نشان می دهد-باعث توجه کنید به عنوان بسیاری از 362 پزشکان برای گزارش کار بدون اطلاع قبلی. آن را لغو تمام برگها بجز برگ زایمان برای پزشکان و کارکنان بهداشتی درمانی و پیراپزشک کارکنان ممکن است تا پایان.

بیهار تا کنون گزارش شده 536 COVID-19 موارد با 192 دوره نقاهت. چهار مرگ و میر گزارش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>