لورکوزن ضربه دورتموند 4-3 پس از دیر باز گشت

بایر لورکوزن به ثمر رساند دو گل دیر به ضرب و شتم بوروسیا دورتموند 4-3 در فوریه 8 و برخورد یک ضربه به دورتموند جاه طلبی های برنده شدن عنوان آلمانی.

کوین Volland به ثمر رساند و دو بار برای لورکوزن در اوایل اما آن را جایگزین لئون بیلی که امن پیروزی را به ثمر رساند خاموش Volland را برای کمک به 3-3. یک دقیقه بعد جامائیکا را backheel تصویب تغذیه دیلی Sinkgraven برای ارسال در صلیب برای لارس بندر به سر در هدف برد.

پیروزی را به ارمغان آورد دورتموند سطح در نقاط با رهبر و دفاع از قهرمان بایرن مونیخ. دورتموند در حال حاضر می تواند در نهایت آخر هفته شش امتیاز بالا اگر بایرن ضربه لایپزیگ در روز یکشنبه.

لورکوزن بسته به دو امتیاز در لیگ برتر ،

Volland به لورکوزن رهبری کردن یک پاس از Nadiem امیری در دقیقه 20 اما مزیت به طول انجامید فقط دو دقیقه به عنوان تشک جنجالی رهبری در خاموش Jadon سانچو گوشه.

سانچو کمک کرده است یک هدف در تمام چهار نفر از دورتموند لیگ بازی در سال 2020 و انگلستان جناح راه اندازی لیگ پیشرو 14 این فصل است.

در لیگ, اولین بازی برای دورتموند پس از ورود از یوونتوس هفته گذشته هافبک Emre می توانید یک ضربه با شکوه پیچش یا حلقه زنی به ضرب گلوله از 20 متری به تیم جدید خود 2-1 منجر شود.

پس از آن بود لورکوزن را به نوبه خود به سطح نمره با Volland را شلیک در یک گوشه.

Volland تا به حال تا حد زیادی آرام نجومی, اما او به شدت در برابر عنوان رقیب به ثمر رساند در برابر لایپزیگ و بوروسیا Munchengladbach و ضبط و دو پاس گل در برابر بایرن.

هر دو تیم تلف عالی شانس به نمره به دلیل اشتباهات بازیکنان جوان و با استعداد. سانچو قرار دادن توپ در تور برای دورتموند پس از یک ترکیب زیبا با Achraf حکیمی اما VAR بررسی خال های غیر ضروری ناپاک کردن توپ توسط 17 ساله آمریکایی Gio رینا در تجمع.

به زودی پس از لورکوزن را 20 ساله ستاره کای Havertz نادیده گرفته هم تیمی موسی Diaby در فضای کینگ و به جای اخراج یک شات در برابر پست ترک Diaby مشخصه نا امید.

به سختی یک دقیقه و نیم بعد دورتموند ربوده منجر شود. دو پر پشت همراه به عنوان حکیمی برش از سمت راست پهلو به نقطه رافائل Guerreiro ورود در پست دور به درخواست پایان قرار داده و دورتموند 3-2 تا. لورکوزن مربی پیتر Bosz پاسخ به ارسال در بیلی جرقه fightback برای 4-3 برنده شوید.

Erling Haaland موفق به نمره برای اولین بار پس از پیوستن به دورتموند از سالزبورگ. نروژی مهاجم به ثمر رساند و هشت در چهار بازی قبلی.

دورتموند به اذعان هفت گل در دو بازی در این هفته پس از از دست دادن به Werder Bremen 3-2 در جام حذفی آلمان. می گفت: دورتموند نیاز به گرفتن بهتر در دفاع از سرب است.

از هدف خود می گفت: – “به این معنی که هیچ اگر ما از دست داده ایم.”

شالکه سقوط

شالکه کاهش یافته است پشت لورکوزن ششم پس از طراحی با آخرین قرار داده پادربورن 1-1.

Jürgen Klinsmann را هرتا برلین ادامه داد: به اسلاید به سمت منطقه سقوط در پایان با 10 مرد در از دست دادن به ماینز 3-1 به عنوان رابین Quaison به ثمر رساند hat trick. هرتا را Marius گرگ فرستاده شد دیر هنگام خود را مطرح arm ساخته شده در تماس با حریف.

در جای دیگر فرایبورگ ضرب و شتم Hoffenheim 1-0 در یک ضربه پنالتی را از لوکا Waldschmidt.

ترویج اتحادیه برلین رز به 11th 2-0 برنده بیش از وردا برلین که کاهش یافته است را به منطقه سقوط در 17.

فورتونا دوسلدورف‘s مربی جدید اووه Rusler خود را کشید اولین بازی لیگ در شارژ 1-1 با ولفسبورگ به عنوان فرتونا بالا نقل مکان کرد وردا به 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>