زندگی می آید اولین بار ورزش می تواند صبر کنید. این بود که جمعی از دیدگاه هند بالا المپیک-محدود ورزشکاران از جمله M. C. Mary Kom و ساینا Nehwal به عنوان آنها به بوق و کرنا بازی’ تعویق در روز سه شنبه.

“وضعیت در حال حاضر خوب نیست. زندگی همیشه اول می آید هر چیز دیگری می تواند صبر کنید. بازیکنان ایمنی میباشد. هر کس که در زمان این تصمیم در میان این در. من فکر می کنم این خوب است” گفت: بوکسور Mary Kom.

ساینا بود که مسابقه در برابر زمان برای واجد شرایط برای توکیو گفت: “مبارک است که آن را به تعویق افتاد و حتی اگر برخی از ما نیست و واجد شرایط. ما مشتاق به دانستن آنچه که صلاحیت (فرایند) خواهد بود پیش رفتن.”

هند تنها فردی قهرمان المپیک Abhinav Bindra استقبال از تصمیم و تاکید بر نیاز به بلافاصله به حالت تعلیق در اردوگاه های آموزشی و محافظت از ورزشکاران در پی این بیماری همه گیر.

Mary Kom.

Mary Kom.

کشتی گیر Bajrang Punia گفت: آموزش پرتاب شده و بلا استفاده و به تعویق افتادن خوش آمدید.

“این یک تصمیم خوب چون همه آشفته است. ورزشکاران بهداشت میباشد. هیچ آموزش درستی. ما اول باید برای نجات مردم از این بیماری همه گیر” گفت: Punia.

“ما آماده برای بازی های المپیک. ما آماده بودند اما چه چیزی شما را بکنید هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد. آن را فراتر از کنترل” grappler راوی Dahiya گفت.

Ravi Dahiya.

راوی Dahiya. | عکس های اعتباری: –

“هر آنچه که اتفاق می افتد, اتفاق می افتد برای یک دلیل خوب. در حال حاضر ما باید زمان بیشتری برای آماده سازی. آن را خوب است برای من عملکرد. من ادامه خواهد داد آموزش” گفت: قهرمان وزنه بردار Mirabai Chanu.

تیرانداز راهی Sarnobat که واجد شرایط در 25 متر تپانچه بادی رویداد گفت: با آموزش مانع در سراسر کشور مستند او احساس رها شوند.

“…پس از آموزش متوقف شده بود ما را که مورد نیاز یکی دیگر از سه-چهار ماه زمان برای آماده سازی. بنابراین ما می خواستیم به تعویق افتادن. در حال حاضر ما می توانید تازه کردن خودمان و راه اندازی مجدد مسابقات (تمرینی),” او گفت:.

هاکی مربیان’ مشاهده

هندی مردان هاکی مربی گراهام رید گفت: تیم gutted با به تعویق افتادن اما درک گرانش از بحران بهداشت و درمان.

“این بسیار ناامید کننده است که بازی های المپیک را نمی خواهد بروید اما با توجه به شرایط بی سابقه ای رو به جهان در حال حاضر آن است که کاملا قابل فهم و انتظار می رود,” رید گفت. این نمایش به اشتراک گذاشته شده توسط زنان سرمربی تیم Sjoerd Marijne.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی