زندگی دایره کامل آمده است برای من’ می گوید کهنه کار تلویزیون و بازیگر فیلم راجش

راجش کهنه بازیگر دیگر جنبه های جالب. ساخت اولین خود را به عنوان قهرمان در Kanni Paruvathileاو بالغ عالی شخصیت بازیگر است. مقابله با هر دو نقره ای و صفحه نمایش های کوچک برابر با سعادت او نویسنده کتاب و آگاهی از طالع بینی. یک خواننده حریص دانش خود را از امور جهان و تاریخ شگفت انگیز است. یوتیوب یکی دیگر از کانال او با استفاده از مولد. گزیده ای از گفتگو با این بازیگر ساخته شده است که تدريجا با بسیاری از اجراهای به یاد ماندنی و همچنان مشغول 150 فیلم و یک دوجین سریال زیر کمربند خود را.

در مورد ورود به کوچک صفحه نمایش ؟

من یکی از اولین سینما, بازیگران, به, گام به تلویزیون از طریق سریال های مانند ‘Thagam’ و ‘Tholainthu Ponavargal.’ من نمی اعمال مختلف معیارهایی. من به آنچه کارگردان می خواهد. اگر شما تجربه به عنوان یک بازیگر و نه دوربین-خجالتی, چیزهایی که شاید تبدیل آسان.

Rajesh with his co-star on the sets of the Tamil mega soap ‘Roja’

راجش با شرکت ستاره در مجموعه تامیل مگا صابون ‘Roja’

در حال حاضر من انجام نقش محوری ببر Manikam در ‘Roja,’ سریال های تولید شده توسط Saregama برای تلویزیون خورشید — به عنوان قهرمان Roja را پدر بیولوژیکی است که معروف یک وکیل جنایی. این سریال آغاز شده بود با شخصیت من تنها.

چگونه راحت شما ماهیهای دو رشته در همان زمان ؟

من لذت بردن از هر روز — در هر دو. من 71. در زبان انگلیسی به شما می گویند آن است که ‘در حال اجرا است.’ در تامیل ما می گویند آن است که ‘پیاده روی’ (Nadakirathu). من ‘پیاده روی’ در راه سالم. سال من زندگی می کنند در حال حاضر یک جایزه است که من مایل به صرف در صلح است. من به آنچه که مدیران می توان آن را در سینما یا تلویزیون. نه بسیاری از آنها آگاه باشید که من هم یک دوبله artiste. من لقب برای Muralidheran Pillai (محبوب شناخته شده در Malayam فیلم به عنوان Murali) در Dum Dum Dum, Majaa و Ullam Ketkume و برای دیگری Malayalam بازیگر Nedumudi Venu در Poi Solla Porom. من همه چیز را با تعهد به طوری که وجود دارد این است که همه دور شادی.

من نوشته اند و نه کتاب همه در تامیل. Muran Suvai یکی از آنها است. آن است که در مورد طنز و serialised در Dinamani. من نوشت: در پاسخ به درخواست سردبیر آقای Vaithiyanathan. من همیشه فکر می کردم از طنز محافظ شدن قاتلان در مورد اواخر ایندیرا گاندی. پس از شروع با که من تحت پوشش چندین شخصیت های برجسته — هیتلر تولستوی Kamarajar, Chellamma Bharathi و انیشتین — برای نزدیک به 52 هفته. دیگر کتاب شامل Ulaga Sirappana Thiraipadangalمشابه آنهایی که در مدیران و بازیگران در کتاب بازیگر آدری هپبورن و طالع بینی, عنوان, Jothidam — Puriyatha Puthir.

Rajesh and Jayachitra in ‘Alaigal’

راجش و Jayachitra در ‘Alaigal’

شما می توانید نام سه عنوان مورد علاقه خود را در میان 150 فیلم که در آن شما عمل کرده اند?

سوال سختی (می خندد). به هر حال از آنجا که شما می گویند سه, برای هر هنرمند برای اولین بار بهترین است. بنابراین من می خواهم را انتخاب کنید Kanni Paruvathile که در آن من بود پیشرو بازیگر. سپس ‘Antha 7 Natkal,’ اوج است که هنوز هم صحبت در مورد. مدیر-بازیگر K. Bhagyaraj به سادگی فوق العاده بود. این ریش سفید K. Balachander کردم بهترین نتیجه را از من در ‘Achamillai Achamillai.’ اما پس از آن من می گویند چیزی خاص در مورد هر فیلم.

شما فکر می کنم شما پیدا کرده اند یک خروجی برای تمام مهارت های خود را ؟

من فکر می کنم من در واقع خوش شانس. اجازه بدهید توضیح دهم. در حال حاضر این کورونا ویروس در حال پخش است ویران در سراسر جهان است. پس من خواندن بسیاری, خانواده من پیشنهاد کرد که من به اشتراک گذاری هر آنچه که دانش من با مردم است. من در ارتباط با یوتیوب جایی که من بحث در مورد موضوعات مختلف در آمد و در دستی. به تازگی برخی از افراد 18 تا از آنها تاميل بودند گیر کرده در یک کشتی در قاهره. آنها پس از بازگشت با خیال راحت به, Tamil Nadu. یکی از آنها Vanitha Rangaraj که من می دانم. او را اجرا می کند دو خانه برای شهروندان ارشد علاوه بر چندین خدمات اجتماعی سازمان در Coimbatore. او به من گفت که من کانال یوتیوب مذاکرات تربیتی و نگهداری آنها در تشویق خوب است. من احساس خوشحال به دو دلیل. یکی از آنها را با خیال راحت و دو من کمک کرده در یک راه کوچک در کاهش استرس خود را. در سطح دیگری من یک معلم برای هفت سال و یک بازیگر برای 47 سال. در حال حاضر در 71, من به نظر می رسد رفته اند به بازگشت به ریشه من. روز دیگر, یک دوست به من گفت معمولی بود که من تدریس چیزهای خوب به مردم است. من بسیار خوشحال به شنیدن این که. زندگی به نظر می رسد که یک دایره کامل برای من است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>