Vikasam آغاز شده توسط همفکر علاقه مندان به تئاتر در سال 2017 است که رهبری بازیگر Ashok B. زمانی که شرکت تولید می خواستم برای انجام کاری متفاوت چند سال پیش Ashok با نزدیک شدن Bhaskar Ninasam به انطباق و مستقیم جنانا Peetha awardee Chandrashekara Kambara رمان GK Maastarara Pranaya Prasanga برای مرحله.

“Bhaskar انجام شده در سه ماه کارگاه می گوید:” Ashok دارند که معمولا طول می کشد در نقش اصلی. “این یک تجربه زندگی در حال تغییر است و اجرای منزل پر برای هفت را نشان می دهد در حال حاضر.” Ashok می گوید او با نور گروه در این هفته اضافه کرد که روشنایی مناسب میباشد به مجموعه ای از خلق و خوی برای یک داستان عشق.

Ashok پزشکی نماینده دامپزشکی محصولات اقدام شده است از او یک کودک بود. “تمام 45 نفر از اعضای گروه تئاتر ما در حال شرکت کارکنان. در نظر آنها این مرحله از خود گذشتگی. ما صحنه های بسیاری از جمله نقش Poornachandra Tejaswi را Engtana Pungi, Lankesh را استلا امبا Hudugiو Dundiraj را Pukkate Salahe که به زودی آن را مشاهده کنید 50th نشان می دهد. ما همچنین خیابان نقش به گسترش آگاهی در مورد مسائل اجتماعی و طبیعت است.”

صحبت در مورد ساده داستان GK Maastarara Pranaya Prasanga Ashok می گوید: “این بازی است که در مورد GK Maastar یک زبان سانسکریت معلم و مدیر یک کالج با بیمار ، GK نزدیک به بازنشستگی. سرنوشت با این حال برنامه های مختلف و کوپید حملات هنگامی که او را به خود جلب نمود Roja که می تواند عبور را به عنوان دختر خود را. او خود را شناخته شده است و فضیلت و دانش آموزان خود را و دیگر استادان او را از ترس در حالی که مخالفان او فرمان او را تحسین.”

این بازی به شرح زیر GK او به عنوان گناه پوستی با Roja, تکل دیگر دانش آموزان به خصوص Girrappa یک اتحادیه دانشجویی رهبر آنها Roja در عشق و در نهایت می بیند واقعیت پس از Roja و Girrappa بازی یک شوخی است. “این یک داستان از انکار و اولویت های نابجا. Kambara پیچیده و دست زدن به شور می آید از طریق در Bhaskar تند و تلخ جهت می گوید:” Ashok دارند.

Bhaskar که خود را پیشرفته آموزش در Ninasam می گوید او همیشه می خواستم به هدایت خاص این رمان توسط Kambara. “این یک رویا به حقیقت می پیوندند. من به یاد داشته باشید گفتن 20 بازیگران درگیر نمی کنند, به پوست شخصیت احساس و تجربه آنها است. آن را در حال حرکت در 90 دقیقه بازی با موسیقی توسط ساتیا Radhakrishna می گوید:” Bhaskar که کارگردان نزدیک به دو ده نمایشنامه و نیز عمل در 500-قسمت Zee سریال تلویزیون کانادا Sriram Srimati.

Bhaskar میدارد شنا صحنه در Koodala Sangama که در آن GK رقابت با Girrappa برای Roja توجه. “ملک طراحی نورپردازی و جلوه آمده اند در بسیاری از ستایش برای آن تصویر واقعی.” Bhaskar, که شده است همچنین بازیگری از دوران کودکی شروع با مندیا رامش را بازی می کند می گوید: “GK رویای توالی و عذاب او می رود از طریق زمانی که او متوجه می شود که نه خود و نه فانتزی خود عشق می خواهید به ماندن با او برای همیشه به خصوص موثر است.”

GK Maastarara Pranaya Prasanga برگزار خواهد شد در 7 مارس در 7.30 بعد از ظهر در خدابخش Kalasoudha, Hanumanthanagar. بلیط های در دسترس هستند در bookmyshow.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی