مشروب فروخته شده در T. N. مطابق است و FSSAI مشخصات Tasmac می گوید HC

تامیل نادو دولتی بازاریابی شرکت (Tasmac) در روز جمعه گفت: مدرس دادگاه عالی است که دولت ایالتی بود “بیشتر حساس” به موضوع حفظ بهداشت عمومی و از این رو این شرکت در زمان دقت به فروش مشروب منطبق با استاندارد هند (است) و ایمنی مواد غذایی و استانداردهای اقتدار هند (FSSAI) مشخصات فنی.

دولتی, شرکت, برگزاری انحصار بیش از عمده فروشی و همچنین, خرده فروشی, فروش مشروب در سراسر کشور نیز اظهار داشت قبل از دادگاه است که قیمت لیست شده است نمایش داده می شود آشکارا در مقابل همه مشروب مغازه های اجرا شده توسط آن در سراسر کشور و که دقیق عمل گرفته شد در برابر کارکنان خود را اگر آنها زیاده روی در حداکثر قیمت خرده فروشی (MRP) نقض.

قضات R. Subbiah و کریشنان Ramasamy گفته شد توسط Tasmac مدیر عامل R. Krilosh کومار که این شرکت خریداری مشروب از 11 هند ساخته شده خارجی روح (IMFS) واحدهای تولیدی و هفت کارخانه های لبنی در اختیار داشتن مجوزهای صادر شده توسط ممنوعیت و غیر مستقیم کمیسر با تصویب دولت.

مالیات غیر مستقیم نظارت ماموران در مقام معاون جمع شده بود, نوشته شده در واحد تولید همراه با حمایت از کارکنان به نظارت بر تمام روز به روز فعالیت در آن واحد است. “در مرحله اولیه روح مورد استفاده قرار گیرد برای تولید مشروب تست شده است توسط پزشکی قانونی علوم آزمایشگاهی, چنای قبل از ترکیب.

“پس از دریافت یک گواهی از پزشکی قانونی و آزمایشگاه روح مجاز است برای ترکیب (تولید). پس از تولید و قبل از بسته بندی مایعات جایگزین, یک بار دیگر, مالیات غیر مستقیم نظارت افسر طول می کشد نمونه حاوی مشروب (محصول نهایی) در رابطه با هر دسته ای می فرستد و همان را به آزمایشگاه پزشکی قانونی نشان می دهد که تعداد دسته های.

“به پزشکی قانونی علوم آزمایشگاهی مسائل یک گواهی که نشان دهنده دسته ای شماره و تاریخ تولید که آیا نمونه مطابق است و FSSAI مشخصات یا نه. تنها در رسید تناسب اندام گزارش مالیات غیر مستقیم نظارت افسر منتشر حاوی مشروب از دسته ای خاص ذخیره شده در خصوص مالیات بر ارزش افزوده برای بسته بندی مایعات جایگزین,” MD گفت.

پس از این فرآیند با نام تجاری برچسب و هولوگرام ثابت شد در بطری قبل از despatching آنها را به Tasmac را در انبارهای عمده فروشی. آقای کومار نیز به دادگاه گفت که همه Tasmac رسانه های خرده فروشی در دولت تا به حال به دست آمده گواهینامه تحت ایمنی مواد غذایی و استانداردهای قانون از سال 2006 که همه مشروب واحدهای تولیدی بیش از حد دارای چنین گواهینامه.

تا آنجا که MRP نقض شد و نگران گفت: طبق یک بخشنامه صادر شده توسط Tasmac در ژانویه 21, 2019, فروشندگان, گرفتار, فروش مشروب برای ₹1 به ₹9 بیش از MRP خواهد بود با تحمیل مجازات از ₹تا 1000 دلار برای هر اضافی روپیه شارژ فراتر از MRP. اگر مغازه سرپرست شد در حال حاضر در زمان وقوع او باید پرداخت 60% از مجازات است.

اگر یک فروشنده گرفتار شد فروش مشروب برای ₹10 به ₹19 بیش از MRP و سپس او باید با پرداخت جریمه از ₹10,000 همراه با کالا و خدمات مالیات (GST) و 60 درصد از آن را باید به اشتراک گذاشته شده توسط استاد راهنما اگر او در حال حاضر در زمان وقوع. جدا از مجازات فروشندگان و سرپرست منتقل خواهد به یک فروشگاه با کاهش فروش.

به طور مشابه کسانی که گرفتار فروش مشروب برای ₹20 به ₹29 بیش از MRP خواهد بود با تحمیل مجازات از ₹10,000 و انتقال به Tasmac IMFS انبار که در آن آنها را به کار برای حداقل سه ماه. مجازات برای فروش مشروب برای بیش از ₹30 بالاتر MRP شد, تعلیق از خدمت و جریمه ₹10,000.

آقای کومار نیز به دادگاه گفت که 4,664 موارد با توجه به MRP نقض زیر ₹10 و 4,655 موارد مورد MRP نقض بالا ₹10 شده بود شناسایی بین آوریل 2019 و مارس سال 2020 و این اقدام آغاز شد در برابر همه کسانی که درگیر شدند. او گفت: تجدید نظر در لیست قیمت نیز شده بود نمایش داده شده در تمام فروشگاه ها ممکن است پس از 7.

ارسالی ساخته شد در مقابله با استشهاد ظ در پاسخ به منافع عمومی دادخواهی دادخواست شکایت شایع MRP نقض حقوق بشر در مشروب مغازه ها. پس از مصرف شمارنده در پرونده قضات موکول به صورت دو هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>