امرار معاش از صاحبان استودیو عکاسان در خطر

R. رجا اجرا می شود که یک استودیو عکس در Vilacheri در مادورای می گوید که شده اند وجود دارد هیچ عروسی جدید سفارشات گذشته سه ماه و مشتری بلند را به شدت کاهش می یابد با توجه به گسترش COVID-19 بیماری همه گیر. این است که او را مجبور به برداشتن جزئی جوشکاری کار می کنند.

“از آن شده است در حدود 10 روز پس از من بازگشایی استودیو من اما به سختی وجود دارد که یک مشتری در هر روز است. از این رو من نیز جزئی انجام کار جوشکاری در علاوه بر این به استودیو من به طوری که من می تواند اجاره را پرداخت و هزینه های برق” او می گوید.

مانند آقای رجا بسیاری photo studio داران و عکاسان حرفه ای در حال مبارزه با توجه به عدم وجود grand مراسم عروسی و توابع در پی COVID-19 مستند.

M. اسرائیل چارلز که اجرا می شود G. R. مانی استودیو در Puttu Thoppu می گوید که وجود داشته متعدد چالش ها و موانع در عملکرد استودیو. “از طریق سال های ما را تغییر داده اند از سیاه و سفید به عکس رنگ و تبدیل شده اند به طور کامل دیجیتال در حال حاضر. اما نسبت به این تغییرات COVID-19 بحران منحصر به فرد است و بیشتر به چالش کشیدن” او می گوید.

بیشتر از قبل رزرو سفارشات برای grand مراسم عروسی تمام شد لغو, او می گوید. “از آنجا که مستند ترین مراسم عروسی شده اند low-key امر با مشارکت اعضای خانواده بسیار کمی. اما بسیاری از خانواده ها بر تصاویر با استفاده از گوشی های هوشمند خود. چند خانواده را انتخاب کنید که عکاسان حرفه ای برای انتخاب کردن کم بودجه آلبوم. این به سختی بازخوانی ما هر گونه سود” او می افزاید.

B. Veluchamy اجرا می شود که یک استودیو در Sellur می گوید که تنها تعداد انگشت شماری از مشتریان خود را به استودیو برای گذرنامه اندازه عکس. “از آنجا که کار زیادی نیست من به نام تنها سه کارمند به کار” او می گوید.

عدم دستور برای عکاسان و فیلمبرداران نیز تحت تاثیر قرار digital labs و حرفه ای است که درگیر شدند دیجیتال طراحی و ویرایش می گوید: V. ببو که اجرا می شود بیان دیجیتال آزمایشگاه و استودیو در Tallakulam.

بسیاری از فردی عکاسان و فیلمبرداران که پول قرض گرفته شده برای خرید تجهیزات قادر به پیدا کردن آن را دشوار است به بازپرداخت حق خود در این مستند می گوید: A. Karthikeyan یک عکاس است.

یکی از راه های احیای کسب و کار خواهد بود به اجازه می دهد توابع در سالن عروسی با احتیاطی می گوید: P. Barathan عضو تامیل نادو تصویری و عکاسان انجمن. “کمک های مالی نیز باید برای ارائه حرفه ای تا احیای کسب و کار” او می افزاید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید