Lobera سختی عمل به تقلید

FC گوا شهرت برای تداوم در زمان ضربه هنگامی که برای اولین بار از زمان ورود خود را به هندی سوپر لیگ ارشد, مربی تیم رهبری برای خروج از درب به عنوان رقابت رویکردهای مرحله حذفی را.

سرجیو Lobera خواسته به ترک است, عجیب و غریب, رفتن توسط گوا مدیریت حق رای را سبک به دقت انتخاب شده و حرفه ای مدیر اتاق به اندازه کافی برای اجرای نمایش از استخدام بازیکن برای انتخاب کارکنان پشتیبانی به فوتبال ،

زیکو به نام عکس از 2014-2016 به عنوان اولین مربی پیش نویس مقدماتی جام جهانی مدافع لوچو به سمت به عنوان خیمه بازیکن/کاپیتان و ریخته گری این تیم طبق چشم انداز خود را. آندره سانتوس, لئو مورا و جاناتان لوکا بودند دیگر برزیلی قرارداد حق رای دادن. آنها در نهایت راه را برای یک اسپانیایی با مشخصات پایین. جدید-نگاه FCG سپس زمانی دوقلو اهداف از سال 2017 تا 2019 — موفقیت در زمین و محبوبیت با طرفداران.

مبهم و مه آلود

در شرایطی که ارتباطات رسمی دلایل یک باشگاه خوراکی لینک با یک مربی ثابت در حال مبهم و مه آلود. آنچه روشن است این است که اسپانیولی استعداد در ریخته گری بازیکنان به بازی چشم نواز و موثر فوتبال تا به حال موفق به کسب بیش از طرفداران. پس از فراز و یو پی اس (فصل یک کسیکه در فصل دو فینالیست و فصل گذشته سه تیم در لیگ برتر) تحت زیکو مطابق اوج تحت Lobera خواهد بود دشوار عمل به تقلید.

زیکو در ستاره شرق و برزیل در خط احیا Goan علاقه به فوتبال ، Lobera تیم و سپس آنها را با قلاب از یک نام تجاری از بازی نزدیک به Goan قلب. این Gaurs موج عبور الگوها در زمین تسلط یک لمس بازی به ثمر رساند گل در مقدار زیادی و واجد شرایط برای نیمه نهایی و نهایی در فصل متوالی. با سه بازی باقی مانده در ISL فصل شش و یک نیمه نهایی اسکله تایید شده, بعد مربی چهره ها کار سختی در تطبیق زیکو و Lobera را feat توسعه Goan فوتبالیست.

افزایش Mandar

Mandar Dessai افزایش از یک گزینه حمله در جناح چپ تحت برزیل به ترویج به عنوان کاپیتان در یک نقش جدید به عنوان تداخل سمت چپ-پشت یک گام بزرگ گرفته شده توسط اسپانیولی. این Goan — با توپ-بازی مهارت و مسلح با یک کشنده چپ پای خود را به دست آورده هند تماس بگیرید تا پس از نمایش با FCG در فصل گذشته.

دیگر Goans در حال ظهور به عنوان مجریان صالح در Lobera حضور بیش از دو فصل شد مدافع Seriton Fernandes حمله هافبک براندون Fernandes و لنی Rodrigues. اسپانیولی و حمایت خود را از تیم (دستیار مربی عیسی Tato از اسپانیا) سزاوار اعتبار برای آوردن بهترین در یک گروه سخت کوش سرخپوستان و دست برداشت خارجی. با هم آنها به ارمغان آورد جمعیت به نهرو ورزشگاه Margao این Gaurs صفحه اصلی پایگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر