مستند 3.0 ارائه می دهد تسکین به MMR پونا

به عنوان در سراسر کشور مستند وارد آن فاز سوم در دوشنبه دولت در روز شنبه با صدور دستورالعمل جدید demarcating قرمز و نارنجی و سبز مناطق و سطح فعالیت های مجاز در این مناطق است.

در حالی که شهرهای بزرگ کشور مانند دهلی نو باید چندین تسهیلات هیچ گونه امداد در ارائه برای مناطق شهری در بمبئی شهری منطقه (MMR) پونا و پیمپری- – چینچواد شهرداری شرکت ها و مهار مناطق در دولت است.

طبق هنجارهای جدید بیش از پنج نفر اجازه داده شد در هر زمان داده شده در فضاهای عمومی. با پوشیدن ماسک در ملاء عام و در محل کار ساخته شده است اجباری است. مغازه فروش paan و تنباکو نمی شود مجاز به باز کردن اما فروشگاه ها مشروب که در آن اجازه می دهد تا اگر تنها پنج نفر مجاز در یک زمان و مشتریان ایستاده شش فوت از هم جدا.

این Aarogya Setu برنامه ساخته شده اجباری به صورت خصوصی و عمومی کارکنان در حالی که شهروندان ارشد, مردم با شرکت morbidities زنان باردار و کودکان زیر 10 سال باید خواسته شده است تا در خانه بمانند.

مناطق با صفر COVID-19 موارد در گذشته 21 ماه خواهد بود مشخص به عنوان مناطق سبز. مناطق خواهد شد مشخص شده به عنوان منطقه قرمز به حساب خود را شمارش موارد و دو برابر شدن نرخ در حالی که مناطق خارج از این دو دسته مشخص خواهد شد نارنجی.

Lockdown 3.0 offers no relief to MMR, Pune

تنها کالاهای اساسی و داروها و تجهیزات پزشکی خواهد بود و مجاز در سیستم عامل های تجارت الکترونیک در حالی که صنایع ساخت کالاهای اساسی و دارو و سخت افزار آن می توانید شروع عملیات. در نارنجی مناطق بین منطقه حرکت افراد و وسایل نقلیه را با اجازه خاص عبور می کند.

در مناطق سبز تمام فعالیت های مجاز و اتوبوس می تواند با تنها 50 درصد گنجایش.

در قرمز و نارنجی مناطق منطقه دولت باید متمم مهار مناطق که در آن تنها حمل و نقل کالا و ورود افراد فوريت های پزشکی مجاز خواهد بود.

در مناطق پیمودن از چرخه autorickshaws درون دولت و درون دولت و اتوبوس نمی شود مجاز است. مراکز و بازارهای باربر و مغازه ها و چشمه های معدنی و سالن های بسته باقی خواهد ماند.

اما مستقل مغازه ها و فروشگاه ها در مجتمع های مسکونی خواهد مجاز در مناطق به استثنای MMR پونا پیمپری- – چینچواد شهرداری شرکت ها و ملگن. خصوصی و ادارات دولتی در مناطق دیگر خواهد شد مجاز به تابع با 33% حضور و غیاب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>