مستند رفقا: اگر CSK بازیکنان پیوند با Kollywood ستاره

اگر دو چیز وجود دارد که چنای است که بشدت از دست رفته این مستند نجومی آن است که کریکت و سینما.

این شده اند که زمانی که مردان در زرد را brandished خود cricketing مهارت در Chepauk. این امر نیز همان زمان طرفداران رفته اند به اولین-روز-اول نشان از Vijay را استاد و یا بدست به روز رسانی در مورد Ajith را Valimai.

پس چه اتفاقی می افتد اگر این دو جهان ملاقات کرد ؟ که خواهد بود که ایده آل گذر موقت/ فیلم مستند رفقا?

MS Dhoni و Ajith

Thala بود کنیه Ajith متعلق به تا Dhoni آمد. امروز طرفداران Chennai Super کاپیتان از روی علاقه او تماس ‘Thala’ چیزی که کریکت در مورد صحبت می کند با غرور و افتخار.

Dhoni و Ajith ممکن است دوستان زیادی در صورتی که تا کنون یکدیگر را ملاقات کرد; آنها هر دو دارای یک مجموعه بزرگ از دوچرخه و شور و شوق برای مسابقه. آنها می توانند اوراق قرضه بیش از magnifience از کاربری و رضایت نهایی که یک نینجا می دهد. آنها می توانند صحبت می کنند در مورد تفاوت در فن و فرهنگ و آنچه که دوست دارند بیشتر در مورد طرفداران خود را و چگونه آنها را حفظ سرد خود را در زیر تلاش شرایطی — چیزی است که مشترک به هر دو. و حدس بزنید چه, بهترین چیز در مورد این ترکیب ؟ آنها متخصصان در “پايان”: Dhoni شهرت برای قرار دادن تا سخت گذر موقت تعقیب — و ‘باز’ — Ajith محبوب است به عنوان ستاره که فیلم دریافت بهترین دریافت در چند روز اول انتشار.

Suresh Raina و Suriya

آیا می دانید که یکی از Suresh Raina به آهنگ های مورد علاقه است ‘Munbe Va’ (Sillunu Oru Kadhal) شامل Suriya?

آیا می دانید که Raina ظهور تا در طول یک #AskSuriya جلسه در توییتر و پرسید: بازیگر یک سوال ؟

این دو باید یک mutal تحسین برای هر یک از دیگر و گفتگو بین آنها مطمئن شوید که به برخی از آنها دیدگاه های تازه. نه تنها آنها می توانند خود را به اشتراک بگذارید تناسب اندام و تمرین الگوهای آنها همچنین می توانند بحث های مورد علاقه خود را لحظه با توجه به ورزش و فیلم. و بله, آنها می توانند مبادلات یادداشت بر پدر و مادر: هر دو این ستاره دارای یک پسر و یک دختر هر یک!

Ravindra Jadeja و Jiiva

Jiiva می توانید با او تماس بگیرید ‘آقا’… در همان تن او مورد استفاده در Nanban. و Jaddu — به عنوان Ravindra Jadeja نامیده می شود — ممکن است نه تنها ذهن آن است.

این دو ستاره جوان محبوب در حق خود را دارد که ما فکر می کنیم احتمالا آمار آن را واقعا به خوبی با یکدیگر است. ما گمان می برند که آنها ممکن است حتی شوخی هنگامی که آنها را وادار به شناختن یکدیگر بهتر است.

Jiiva نیز فقط به پایان رسید کریکت فیلم او نقش شخصیت Krish Srikkanth در آینده بالیوود biggie 83 — و او می تواند نشان دهد که چه چیزی او را به یاد Jaddu. این فیلدینگ همه طفیلی در ضمن می توانید در مهمانی بازیگر با قصه های از CSK اردوگاه که ما مطمئن شوید که او می تواند فوق العاده علاقه مند است.

Harbhajan Singh و T Startengine

بازی برای برخی از thirukkuralهر کسی ؟

Harbhajan Singh, که در زمان CSK طرفداران طوفان به طور منظم به tweeting در تامیل ممکن است پیدا کردن یک مستند همراه در T Startengine. Harbhajan در حال حاضر بازیگری در یک فیلم تامیل و او می تواند با استفاده از این زمان هم به انتخاب برخی از راهنمایی در مورد TR در مورد بازیگری و خوانندگی.

TR در ضمن می توانید با اضافه کردن برخی از پنجابی-سبک عامیانه عناصر خود را در حال حاضر غنی موسیقی مجموعه. او باید یک موسیقی تصویری روزی که در آن gaana دیدار bhangra. که ما به شما اطمینان دهم, ویروسی خواهد رفت.

Dwayne براوو و Shruti Haasan

Shruti و براوو را ممکن است برای مستند رفقا: آنها می توانید به اشتراک گذاری نت های موسیقی و احتمالا حتی همکاری در یک آهنگ. CSK طرفداران ممکن است آگاه تر از براوو را کندتر توپ و خرج کردن نداریم کسی را بزنیم اما کریکت بسیار کمی از مهارت های موسیقی بیش از حد نشان دهد (او حتی متزلزل پا در تامیل فیلم Ula.)

براوو در حال حاضر ابراز علاقه برای دیدار با Rajinikanth روزی اما ما امیدواریم که Shruti را معرفی کریکت به Kamal Haasan فیلم جهان نیز هست. فقط تصور کنید کریکت آواز Thenpandi Seemaiyile, حاوی برخی از کارائیب و طعم!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>