‘مستند نمی توان تنها استراتژی’

مستند فقط یک جنبه را شامل گسترش COVID-19 پیشرفته تست جداسازی افراد آلوده نظارت بر توسعه گله ایمنی مرحله به مرحله خروج از مستند همه باید بخشی از استراتژی برای مبارزه با ویروس احساس Partho Sarothi ری دانشیار علوم زیستی در هند موسسه علوم و آموزش و تحقیق کلکته. پروفسور ری صحبت کرد و به شیو Sahay سینگ از هندو در شیوع COVID-19 و اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش.

چه ما در مورد COVID-19 و تا چه حد آیا شما فکر می کنم که ما برای پیدا کردن یک درمان ؟

هر چند از آن است که یک رمان ویروس virologists شده اند آشنا با این گروه به نام coronavirus. این گروه تا به حال باعث شیوع سارس در سال 2002 و MERS در سال 2009. آن است که کمتر کشنده تر از سارس است اما به طور قابل توجهی بالاتر از ویروس آنفلوانزا است. بسیار کشنده ویروس ها مانند سارس ابولا باعث محدود عفونت زیرا آنها کشتن مردم آنها را آلوده و آنها را یک فرصت به سرعت در حال گسترش. اما COVID-19 بسیار عفونی; تقریبا دو برابر است که از ویروس آنفلوانزا است. به همین دلیل است که به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. بسیاری از مردم در حال مرگ از عفونت هستند و افراد مسن و افراد مبتلا به بیماریهای همراه و کسانی که سیستم ایمنی سرکوب شده است.

ما رکورد پیدا کردن درمان برای بیماری ویروسی است که بزرگ نیست. آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن خاص داروهای ضد ویروسی هدفمند به ویروس های خاص. پیدا کردن یک ضد ویروس برای این ویروس است که قصد ندارم به اتفاق می افتد به راحتی. در حال حاضر انواع داروهای ضد ویروسی هدفمند برای دیگر مانند ویروس آنفلوانزا در حال سعی کردن برای درمان COVID-19. یکی از دلایل این است که این ویروس به سرعت در حال تغییر و افزایش می دهد به انواع. در حال حاضر ما می دانیم که وجود دارد چند گونه و یک واکسن علیه یک نوع ممکن است موثر در برابر دیگر.

به عنوان یک virologist چه چیزی شما فکر می کنم بعد از این مستند را از گسترش این بیماری شامل می شود ؟

اگر شما فقط یک مدل ریاضی از چه مدت آن را برای متوقف کردن بیماری همه گیر با انجام فقط یک مستند من فکر می کنم آن مورد نیاز خواهد بود تا ماه ژوئن یا ممکن است تا آنجا که در ماه سپتامبر. در مستند شما را آلوده بدون علامت افرادی که اقامت در خانه های خود و آلوده کردن مردم در اطراف آنها. پس از مستند برداشته شده است آنها را به بیرون رفتن و آلوده بیشتر افراد مستعد بنابراین وجود خواهد داشت تجدید حیات. سوال این است که آیا این امکان پذیر است برای ما برای حفظ و گسترش مستند. ما را دیده اند درد که مستند به ارمغان آورده است به خصوص برای فقرا است.

تنها راه برای متوقف کردن این است که به افزایش تست به یک سطح است که ما قادر به شناسایی و جداسازی این افراد آلوده بدون علامت. این باید هدف از این مستند دوره است.

بنابراین بیشتر این تست بهتر است ما آمادگی برای مقابله با این وضعیت ؟

ما را دیده اند و کشورهایی مانند آلمان و ایتالیا و رفتن به 14,000 13,000 آزمون در هر میلیون نفر است. در ایالات متحده تعداد 7000 در هر میلیون نفر است. من واقعا نمی دانم اگر آن را ممکن است برای رسیدن به چنین اعداد در هند. ما می گویند که وجود دارد نیاز به افزایش تست در مکان های که در آن شما در حال دیدن تبلیغات ، نیاز فوری وجود دارد برای تست بدون علامت مردم تحت قرنطینه و یا تماس با افراد آلوده. به دلیل بالا عفونت ویروس اصرار بر تست به بازی می آید. اگر ما قادر به تست و جداسازی افراد آلوده پس از آن ما باید قادر شکستن زنجیره انتقال.

وجود دارد نگرانی در مورد هزینه آزمون که می آید به ₹4,500 در هر آزمون. می تواند به قیمت از تست کاهش می یابد?

ICMR را تایید کرده است یک تست خاص پروتکل برای COVID-19 است که بر اساس برخی از کیت. این کیت ها تقریبا همه وارداتی و در نتیجه وجود دارد این است که وابستگی به آنها است. حتی با استفاده از کیت های قیمت گذاری باید به میزان قابل توجهی کمتر است. در واقع یک برآورد هزینه برای یک آزمون می آید به اطراف ₹700. اگر ما نیز کشف روش های جایگزین است که به طور منظم مورد استفاده در آزمایشگاه های آزمون می تواند انجام شود در یک هزینه ارزان تر است. می توان آن را توسط مواد که ارزان تر هستند. ما نمی دانیم که آیا این کشف شده اند قابل ملاحظه ای است. آنچه ما نشان می دهد که جایگزین تست باید تشویق و وابستگی به کیت های وارداتی باید کاهش یابد. در راه است که هر دو قیمت تست می تواند واقعی تر و آزمایشگاه تست می تواند درگیر شود.

وجود دارد مذاکرات در مورد گله ایمنی ؟ آیا دیدگاه های خود را در آن ؟

راه چنین ویروسی انتقال متوقف شده است که توسط توسعه گله ایمنی. گله ایمنی است که بخش بزرگی از جمعیت توسعه ایمنی در برابر این ویروس و در نتیجه توقف خود را بیشتر گسترش یافته است. گله ایمنی تنها می تواند به توسعه اگر مردم شروع به در حال توسعه آنتی بادی علیه ویروس. که برای سطح معینی از تعامل به وجود میان جمعیت.

بنابراین مستند نمی توان تنها استراتژی?

مستند باید بخشی از گسترده به خوبی برنامه ریزی استراتژی جامع. مستند است که فقط یکی از جنبه های استراتژی. اقدامات دیگر مانند افزایش تست موثر جداسازی افراد آلوده نظارت بر توسعه گله immunityshould رفتن دست در دست با مستند به عنوان بخشی از استراتژی جامع برای مبارزه با COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>