مستند | کارگران مهاجر برخورد با پلیس در سورات

خواستار بازگشت پاساژ برای خود خانه متحده صدها نفر از آشفته کارگران مهاجر درگیری با پلیس در مرا روستا در گجرات منطقه سورت در روز شنبه یک مقام رسمی گفت.

همچنین بخوانید: 16 کارگران مهاجر بیش از اجرا توسط قطار مغازه در نزدیکی اورنگبد در ماهاراشترا

بیش از 40 نفر از کارکنان بازداشت شدند و پس از صدها نفر از آنها در درگیری با پلیس و حلیم سنگ در خودروهای پلیس در مرا روستا در نزدیکی شهر صنعتی Hazira رسمی گفت.

جزئیات: پوشش کامل در مهاجران گرفتاری duirng مستند

کارگران معترض خواستار آن شدند که دولت های منطقه ترتیب خود را برای سفر به زادگاه خود در اوتار پرادش بیهار Odisha, در میان دیگران, او گفت:.

بسیاری از این کارگران مشغول به کار در واحدهای صنعتی در Hazira و زندگی مرا روستا افزود که پلیس در حال محاصره این منطقه و محکم امنیتی وجود دارد.

نامه از سردبیر,


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>