مستند لیست پخش توسط آناند Bhaskar پوشش طیف وسیعی از حالات


احساس خوب

‘DGAF’ توسط نوح Slee

این آهنگ من رفتن به پیگیری برای باز کردن از پیچ. گوهر نادر من کشف کرد که من ضبط در استودیو است و یکی از مهندسین آن را در میان می گیرد. من یک هارد نوح فن! یک ترکیب کامل از مدرن 808 بر اساس تکنیک های تولید روح الهام بخش خواننده و زیبا jazz voicings روی گیتار!

‘قبل از فردا می آید’ توسط Alter Bridge

Myles Kennedy خیره کننده صوتی همراه با کاملا مربوط شعر این آهنگ یکی از مورد علاقه من آنهایی که به گوش دادن به در طول این مشکل بار. همه ما نیاز به کمی تشویق از زمان به زمان و چه کسی بهتر از مایلز به آن را به ما ؟

‘Dil Beparvah’ توسط Ankur Tewari و Prateek Kuhad

من سقوط در عشق با آهنگ دوم من آن را شنیده. این مثال کامل از چگونه یک آهنگ را می توان ساده و در عین حال بسیار موثر. یک آهنگ زیبا در مورد چگونه قلب می خواهد آنچه را که دل می خواهد. این عجیبی اثر آرام بخش بر من هر بار که من به آن گوش دهید.

بزرگتر از بدن من با جان مایر

هیچ احساس خوبی برای لیست پخش را می توان کامل و بدون John Mayer. من اغلب دچار zeroing در مورد علاقه من ترانه JM اما این یکی قطعا بهترین از همه آنها را. آرایش ترانه و جان آواز مرا دور به جای من می خواهم برای رفتن به از زمان به زمان برای فرار از این خطرات ما همه رو در طول این زمان.

‘پیدا کردن راه من” توسط Nine Inch Nails

این آهنگ کامل وسیله نقلیه برای فرار از واقعیت. حداقل الکترونیکی بیت همراه با زیر باس است که نگه می دارد در حال تحول در سراسر آهنگ بالا بردن Trent Reznor فراموش نشدنی صدا به نقطه که در آن شما متوجه است که شما بیش از حد در حال تلاش برای پیدا کردن راه خود را در این جهان است.

انرژی بالا

‘پوسته شوکه’ توسط Juicy J, Wiz Khalifa, Ty Dolla $ign ft. Kill The Noise & Madsonik

بار وجود دارد که شما نیاز به یک آدرنالین بوست چون شما رو یک روز جلوتر از شما و شما می دانید که شما نیاز به برخی از کمک به بلند کردن روح خود را. این سوسیس از یک آهنگ کامل انرژی ضربه برای کسانی که بار!

Lockdown playlists by Anand Bhaskar cover a range of moods

‘بازگرداندن شکوه” توسط ZARDONIC & VOICIANS

اگر شما از طرفداران موسیقی سنگین و همچنین موسیقی الکترونیک این تمرین کامل آهنگ. مهم نیست که چقدر تنبل شما احساس این آهنگ را به شما به بالا و فیزیکی. این آهنگ که ساخته شده از خالص انرژی غیر قابل انکار!

D-Generation X, تم “پادشاهان” توسط Run DMC

این آهنگ یک شات از نوستالژی و آدرنالین در همان زمان. حتی اگر شما یک WWE fan (که من نیستم) شما نمی تواند کمک کند اما حرکت زمانی که شما گوش دادن به نرم و صاف کردن تعبیر از شعر در این یکی. نه به ذکر است بسیار Rage Against The Machine-الهام ریف باس و درام شیار که ژل کاملا با خواننده است.

‘Redneck’ by Lamb of God

کامل فلزی آهنگ نمی شوید….. بره خدا شده اند و یکی از پنج مورد علاقه فلزی عمل می کند همیشه تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید و این یکی از آنها موسیقی ساده تر آهنگ ها, اما اگر شما یک metalhead پس از آن که گروه کر در حال رفتن به شما سر کوبیدن.

‘سیل سیستم’ خوراک توسط کرگدن

من کشف این بچه ها زمانی که من در حال نوشتن یک نقد و بررسی دیگر متال و موسیقی خود را فقط شروع به پریدن کرد به من. حیف که آنها با هم دیگر, اما اگر آنها تصمیم به بازگشت من قصد دارم برای خرید تمام موسیقی خود را!

هندی, موسیقی مستقل

‘Sunny Side Up’ توسط Diarchy

این دو قطعه باند. و آنها صدا مانند یک هیولا موسیقی نهاد. من عاشق اولیه-مرزی صدا و خود را در توسعه اجتماعی و سیاسی محیط زیست کشور است. سمت آفتابی است جسورانه آهنگ با دلپذیری ریف که با شکست مواجه خواهد شد برای تغییر خلق و خوی خود را اگر شما مشتاق موسیقی راک فن.

‘کارد بزرگ و سنگین’ توسط Skrat

این یک قطعه سه باند است که برای تلفن های موبایل مانند یک شش قطعه باند. صادق و سرگرم کننده! یکی از بهترین گروههای موسیقی را در خارج از کشور ما. عاشق موسیقی خود را به مرگ! کارد بزرگ و سنگین است که یکی از آنها بیشتر از مواد منفجره آهنگ و فورا به شما می شود در خلق و خوی اگر شما پایین است.

Lockdown playlists by Anand Bhaskar cover a range of moods

‘Mazedaar’ توسط Daira

این بچه ها خود را توصیف به عنوان ‘هنر Rock’: و آن را مناسب ترین شرح از یک گروه موسیقی که من تا کنون در سراسر آمده است. وجود ندارد یک نوع این است که این بچه ها نمی transcend. آنها سینه توسط Piyush کاپور که محدوده آواز هدیه ای از خدا. این آهنگ یکی از بهترین آنهایی که هنوز است برخی از بیانیه چون کاملا به معنای واقعی کلمه هر آهنگ توسط آنها است که لذت گوش کردن به که انصافا یکی از بهترین چیزها در مورد خود موسیقی این صدا حتی بهتر زندگی می کنند.

‘یه Zindagi Hai’ توسط قطار محلی

یک آهنگ که جای تعجب نیست یک بخشی از جریان اصلی فیلم پروژه. آن را مانند یک ترکیب زیبا با ترانه و صدای خواننده. من عاشق رامان را به خواننده و این آهنگ یک ویترین کامل از آواز مهارت ها و گروه های موسیقی بلوغ. کامل تعویض حالت اگر شما احساس آماده برای مبارزه با به بعد در پیش رو!

‘سن برزخ’ توسط Mali

یک آهنگ که کاملا توصیف بار زندگی میکنیم. مالی را آهنگسازی کرده است همیشه مرا تحت تاثیر قرار داد و این آهنگ فقط یکی دیگر از گوهر او که به من می شود که در درون خلق و خوی. زیبا, تولید, مفهوم و شعر. من به شدت توصیه این آهنگ!

(ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید چه شما در حال گوش دادن به در [email protected] در)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>