مستند-داستان تلاش

بنگلور-بر اساس Katha گوشه و Kappanna Angala در حال انجام یک داستان سرایی تصویری رقابت است. “ما تصمیم به آن را یک فعالیت گروهی متشکل از هر دو کودکان و بزرگسالان و دو دسته: کودکان و بزرگسالان می گوید:” Sneha Kappanna مدیر اجرایی Kappana Angala. “رقابت باز است برای همه گروه های سنی و شما می توانید رکورد سه دقیقه و نه بیشتر از آن از هر یک داستان خود را انتخاب کنید. داستان را می توان از زندگی واقعی یا فانتزی. افراد مسن می تواند روایت داستان از خاطرات خود را بیش از حد.”

رقابت است و نه فقط محدود به کارناتاکا اما در سراسر کشور و حتی در سطح جهان است. است که چرا داستان می تواند نقل به زبان انگلیسی در کانادا و هندی. وجود دارد برخی از دستورالعمل ها است که باید به دنبال در حالی که تیراندازی ویدیو. Sneha می گوید: “هنگامی که تیراندازی لطفا نگه دارید و یا نگه داشتن یک ورق A4 اندازه است که قابل مشاهده در قاب تصویری است. در ورق A4 لطفا: ‘مستند-داستان تلاش و تحقیق!!! توسط Katha کورنر و Kappanna Angala'”.

همراه با تصویری Whatsapp خود را نام و نام خانوادگی ، سن ، آدرس ایمیل و شماره تلفن برای کودکان دسته به 9900098216 و برای بزرگسالان به 9448274290. آخرین تاریخ ارسال است مارس 29 و نتایج اعلام خواهد شد در مارس 31. “ما اعلام جوایز در هر رده و همچنین به مشارکتی گواهی به همه. این برنده جایزه ویدئوها را آپلود شود در Kappanna Angala و Katha گوشه صفحات رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید