مستند نوبت ایستاده نشان می دهد که به ‘تحصن در’ به عنوان کمدین شروع به زندگی می کنند جریان

طنز Sorabh نفس نفس زدن در جستجوی برخی از آرامش نسبی در خانه خود حتی اگر به صورت مختصر در حالی که.

او از خود می پرسد, فریاد بچه ها به بازی در راهرو خود را در خارج از خانه و منتظر آشپزخانه به ساکت. (“چرا کسی یا دیگر در این خانه همیشه شستشو عروق چرا بسیاری از کشتی!” — بی اعتقادی باعث می شود صدای خود را به یک زمین بالاتر است.) فقط در حال حاضر او می تواند شروع به ضبط.

رویکرد ما به عنوان 38 بعد از تکمیل مستند و سوم ماه جهانی اجتماعی فاصله روشن شده به استندآپ کمدین مانند Sorabh که انجام زندگی می کنند نشان می دهد برای پر سالن — نان و کره — را امکان پذیر نمی شود در حالی که برای: حداقل شش ماه محافظه کارانه صحبت کردن.

“ما به هر حال تا به حال یک پا داخل درب برای محتوای دیجیتالی است. و در حال حاضر برخی از ما متوجه شده اند ما به سرعت نیاز به حرکت آنلاین می گوید:” بر اساس بمبئی-طنز. پس از آزمایش با زندگی می کنند را نشان می دهد در زوم Instagram و یوتیوب Sorabh در حال حاضر خواهد شد میزبانی یکی نشان می دهد هر روز صبح از هفته آینده.

شکستن زمین جدید

طنز, Vir Das, که تاریک نمایش کمدی Hasmukh در حال حاضر در جریان Netflix شده است برگزاری یک سری از پایه تا کنسرتهایی به نام “Vir Das در خانه’ در Instagram. این یکی برای شهرهای خاص: London, New York, San Francisco, در میان دیگران و درآمد حاصل از رفتن به سمت جمع آوری پول برای سازمان های غیر دولتی مختلف ارائه COVID-19 امداد. همه آنها به فروش می رسد و بیشتر در خانه نشان می دهد که در آثار اثبات این است که تقاضا برای آنلاین زنده کمدی وجود دارد.

Kanan Gill as seen on his Netflix show, ‘Yours Sincerely, Kanan Gill’

Kanan گیل به عنوان دیده می شود در Netflix بکشد خود را نشان می دهد ‘ارادتمند Kanan گیل’ | عکس های اعتباری: Netflix

“ما در حال تلاش فرمت های جدید آنلاین, پخش زنده و آنلاین را نشان می دهد اما آن را خیلی زود به آنچه را واقعا کار می گوید:” Kanan گیل. او یکی در میان بیش از 80 کمدین که با هم به انجام در خانه ماندن برای هند کمدی جشنواره بود که میزبانی در Haley Bhat کانال یوتیوب این ماه است. او می افزاید: “ما نمی توانیم فقط در انطباق با آنچه ما در مرحله آنلاین. ما باید بیشتر محتوای آنلاین اما این که آیا آن را از طریق جریان زنده یا از پیش ضبط شده نشان می دهد این سوال است.”

این راه را برای یک نوع هنر به تکامل می گوید چنای بر اساس کمدین Bhargav راماکریشنان با نام مستعار معشوقت. “همه در Instagram زندگی می کنند. اما به عنوان یک کمدین است و نه کاملا همان است که انجام در مقابل از مخاطبان است. اگر ما در حفظ و انجام آن این فرمت در حال رفتن به تکامل است. رسانه های اجتماعی در زندگی حرکت می کند به دور از تلاش برای میمون نشان می دهد و تبدیل به یک رسانه جدید را در خود دارد که با آن هنرمندان می توانید آزمایش کنید.”

Chennai-based stand-up comedian Bhargava Ramakrishnan, aka Baggy

چنای بر اساس کمدین Bhargava راماکریشنان با نام مستعار شل

Evam که ضربه آغاز چنای را standup comedy صحنه و اجرا شد SoCo باشگاه در Savera تا مستند آغاز شد و در حال حاضر با تجربه آنلاین باز کردن میکروفون در هر هفته. از بنیانگذاران Karthik کومار فقط پیچیده زوم تماس با 60 کمدین و در سراسر هند — بمبئی دهلی بنگلور و چنای — قبل از این مصاحبه. “ما بحث در مورد چگونه برای بهینه سازی یک زندگی ایستاده در زوم: چگونه به فروش بلیط مطلوب فاصله از میکروفن روشنایی در خانه است که بهترین نشان دهنده عبارات خود را (پس در اینجا شما می توانید رسا با بدن کامل) و غیره” او می گوید.

او در ادامه توضیح می دهد که چگونه در این تماس با 40-80 مردم در مخاطب می شود این کار از تولید کننده است که ناظر به کمک به این کمدین با مخاطبان بازخورد و واکنش است. “او خواهد مانور که از پنجره دیده می شود و قطع مردم باعث سر و صدای محیط.”

Evam Entertainers, Sunil Vishnu (right) and Karthik Kumar during an interaction in Chennai on September 18, 2018

Evam هنرمندان, سونیل ویشنو (راست) و Karthik کومار در طول یک تعامل در چنای در سپتامبر 18, 2018 | عکس های اعتباری: KV Srinivasan

این کمیک نیز بدانند چگونه به تغییر سرعت که با آنها در حال حاضر به عنوان موظف است وجود دارد به نوعی از تاخیر در پاسخ مخاطب. “برای کسی مثل من که مذاکرات بسیار سریع و آنلاین زندگی یک ورزش خوب در بهبود زمان می گوید:” Sorabh.

پس از تور جهانی خود در آمریکای شمالی و انگلستان و سنگاپور, بانکوک, هنگ کنگ و ویتنام و برنامه ریزی شده این مه رو لغو Sorabh برگزار شد یک نمایش بر روی صلیب کشور تماس تصویری با یک مجموعه کوچک. بر اساس این تجربه او می گوید: “من کار بر روی ایجاد یک جداگانه یک ساعت ایستاده, خوب, در واقع ‘نشست’ نمایش کمدی کاملا هدفمند در یک زوم مخاطبان است.”

اگر نمی شوی چه کار دیگری است ؟

“ما شده اند در انکار در حالی که برای در حال حاضر اما این اعتقاد که ما در حال نزدیک شدن به آنلاین نشان می دهد که تقویت شده است. آن یک سوال از بقا می گوید:” Karthik. در عین حال آن را به عنوان اگر زنده نشان می دهد بسیار آسان است. “یکی از بزرگترین ترس است که کسی می تواند رکورد این نمایش بدون اجازه شما می گوید:” Sorabh.

Comedian Sorabh Pant performing stand-up over Zoom, uses a vegetable ‘mic’ as a prop

کمدین Sorabh نفس نفس زدن انجام, ایستاده, بیش از زوم با استفاده از سبزی ‘mic’ به عنوان یک سرپا نگه داشتن | عکس های اعتباری: Sorabh نفس نفس زدن را Instagram

تدارکات به صورت آنلاین نشان می دهد سخت به عنوان به خوبی — بلیط نمی فروش برای قیمت به عنوان بالا به عنوان آنها را برای زنده کنسرتهایی که بدان معنی است که این تعداد نشان می دهد نیاز به افزایش, می گوید Sorabh. به همین دلیل است که او با قرار دادن خود مهارت های دیگر استفاده کنید: “من به عنوان یک نویسنده قبل از یک کمدین و بنابراین من به کشیدن تمام نیروهای به نوشتن بسیاری از مطالب می گوید:” Sorabh. او در حال حاضر دارای یک پادکست در شنیدن سونو, کمدین در قرنطینه کی Kahaniyaanکه در آن او در مورد زندگی خود را تحت مستند.

“یکی از چیزهایی که من در حفظ و گفتن مردم است که برای جلوگیری از فریب خود را به فکر می کنم که این به پایان خواهد رسید در هر زمان به زودی. ما نیاز به آماده سازی خود را برای حداقل یک سال به آینده” Sorabh می گوید. کلمات خود را از هشدار به این معنی نیست خیلی به برخی که ترجیح می دهند که صبر نسبت به نگرانی در مورد انتقال به سیستم عامل آنلاین. چنای بر اساس آراویند SA, محبوب شناخته شده به عنوان SA است در واقع با بهره گیری از این مستند. “من مانند صلح و آرامش. من فکر می کنم من نیاز به این چشم انداز است.”

با وجود وفادار خود را زیر فن آنلاین (بیش از 500k مشترکین در یوتیوب و بیش از 200k followers on Instagram), SA معتقد است که انرژی خود را همچنان بهترین در مرحله زندگی می کنند را نشان می دهد. “هیچ چیز ضربان آن تجربه است. بهترین راه برای حمایت از یک هنرمند است که با رفتن به نشان می دهد و خرید بلیط,” او می گوید.

تصدیق کرد که آن را دشوار خواهد بود برای افرادی که به گروه با هم حتی پست مستند او هنوز هم مدعی است که سیستم عامل آنلاین فقط گیلاس در بالای کمدی بستنی و مغز گردو. “این بیشتر در مورد مشروعیت و بخشی از این اکوسیستم است. قرار دادن چیزی در یک پلت فرم آنلاین را بهبود بخشد شما; قرار دادن خود را در یک مرحله خواهد شد.”

Lockdown turns stand-up shows to ‘sit-in’ as comedians start live streaming

به من آماده بود و نه دا کمدین به تازگی راديال را کوتاه ویروسی در یوتیوب, صحبت کردن در مورد تولد مدیر عامل گوگل Sundar Pichai و نحوه آشنایی است مانند سرمایه گذاری در صندوق های متقابل است. با انجام این کار او را مطمئن ساخته شده او همچنان در حافظه و همچنین به عنوان ارائه بسیار مورد نیاز می خندد در این زمان مشکل.

و چه کسی می داند اهمیت است که بهتر از بنگالور مبتنی بر دانمارکی Sait. کمدین را پایه فن به ضرب گلوله به 400K followers on Instagram ماه گذشته به لطف خود را قرنطینه ویژه ویدئوها parodying بنگلور – و مالایایی-لهجه.

“این یک کمی ناعادلانه به فقط انتظار همه به ویژه در خارج وجود دارد اگر آنها نمی تواند انجام زندگی می کنند. آن گران است و گاهی اوقات شما فقط لازم نیست که مواد و پاها را به حالت اجرا در می گوید:” دانمارکی که آیا تریک نشان می دهد در بنگلور در دوران قبل از COVID-19 روز. “ما می برگزاری چهار را نشان می دهد در یک محل مانند داد د Francaise که کرسی حدود 300 نفر است. پست مستند به فروش 1,200 بلیط ما را مجبور به انجام بیشتر نشان می دهد و کاهش مدت نشان می دهد. ما نمی صندلی 300 نفر در اتاق شاید 150 با فاصله بین آنها,” او می گوید.

چرا که در پایان روز همه آنها می خواهم به عقب بر گردیم روی صحنه است. وجود دارد irreplacable, انرژی قابل لمس در اتاق به هنگام انجام برای مخاطبان چهره به چهره. می گوید دانمارکی “این یک انبوه مختلف چیز برای گوش دادن به یک گروه در یوتیوب در مقابل تماشای بازی آنها را زندگی می کنند. وجود دارد برخی از اعمال است که شما نیاز به سازمان دیده بان زندگی می کنند درست است؟”

با ورودی از Srinivasa Ramanujam Gowri S و Aparna Narrain

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>