Lonar دریاچه: HC به دنبال گزارش تغییر رنگ

نیمکت ناگپور دادگاه عالی بمبئی در پی گزارش ارزیابی اثرات زیست محیطی Lonar دریاچه از ملی مهندسی محیط زیست, موسسه تحقیقات (NEERI) و زمین شناسی از هند است.

یک بخش از نیمکت قضات Sunil Shukre و آنیل Kilor شد از شنیدن درخواست ثبت شده توسط یک Kirti Nipankar بالا بردن نگرانی های بیش از دریاچه آب که صورتی رنگ است.

روی نیمکت گفت: دادگاه منصوب کمیته از جمله قضات خود را بازدید از سایت.

دولت وزارت جنگل به دادگاه اطلاع داد که در حال حاضر نمونه های جمع آوری شده از دریاچه که فرستاده شده است به NEERI در ناگپور و Agarkar موسسه تحقیقاتی در پونا.

مدافع آناند Parchure ظاهر می شود برای درخواست به دادگاه گفت که یک تیم متخصص که کاوش تغییر رنگ نیز می تواند بررسی یافته های ارائه شده توسط ناسا متخصص شاون رایت.

هر دکتر رایت یافته است وجود دارد یک شیشه تشکیل بیش از سطح تخت سنگ از Lonar دهانه که یک سنگ بازالت. این است یکی از ویژگی های جدید یافت نشد هر جای دیگری بر روی زمین و تنها روی تخت چاله های موجود در ماه است.

روی نیمکت به کارگردانی NEERI و Agarkar موسسه پژوهش به ارائه گزارش خود را به دادگاه ظرف چهار هفته. آن گفت: “تیم متخصص از NEERI و زمین شناسی از هند باید بررسی یافته ها در مورد شکل گیری شیشه در سطح این دریاچه دهانه با جمع آوری نمونه لازم و تجزیه و تحلیل آنها و ارائه گزارش های خود را در یک دوره چهار هفته است.”

جنگل گروه همچنین به اطلاع نیمکت که از منطقه کشورهای عضو اکو حساس منطقه ساخت و ساز از Lonar-Kinhi جاده خواهد بود یک مشکل وجود دارد به عنوان یک مقدار زیادی از یک ماده منحصر به فرد به نام ejecta پتو که حاوی ماده ای است که در ماه.

دادگاه قبول این استدلال و کارگردانی Buldhana منطقه جمع آوری به اقدامات فوری برای محافظت از مواد از امکان سرقت و pilferage. آن را نیز ممنوع ساخت Lonar-Kinhi جاده تا سفارشات بیشتر شده و این موضوع برای شنیدن در ژوئن 29.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید