لندن-بر اساس شورای بین المللی حقوقدانان خواستار UNHRC به اعمال ‘نمونه خسارت’ در چین برای گسترش coronavirus

لندن-بر اساس شورای بین المللی از حقوقدانان خواست سازمان ملل و شورای حقوق بشر به چین پرداخت “نمونه خسارت” برای خود “قبر جرائم علیه بشریت” ادعا coronavirus همه گیر است که در درجه اول یک توطئه از پکن به منجنیق خود را به عنوان یک ابرقدرت.

همچنین بخوانید: Coronavirus | جهانی مرگ و میر افزایش می یابد به بیش از 59,000

“چینی دولت انفعال در دستگیری گسترش این ویروس منجر به رکود اقتصادی در سراسر جهان و از دست دادن هزاران میلیارد دلار و رندر بیکاری به میلیون ها نفر از کارگران در هند و سایر نقاط جهان” ICJ جمهور Adish C. Aggarwala گفت.

آن را یک راز باقی مانده است که چگونه این ویروس گسترش است در تمام استانهای چین اما در همان زمان گسترش یافته است برای همه کشورها در جهان, او گفت:.

وی ژنو مبتنی بر حقوق بشر بدن مداخله برای برگزاری, چین, ارتش آن و ووهان مبتنی بر زمین مسئول گسترش ویروس است که به کشته شدن بیش از 50 ، 000 نفر در سراسر جهان در آورده و جهان را به توقف سنگ زنی.

آقای Aggarwala به دنبال جهت از UNHRC به چین به پرداخت “نمونه خسارت به کل جهان و به ویژه در هند” برای گسترش این بیماری است.

“این بیماری همه گیر اعلام کرد که در درجه اول با توجه به توطئه چینی دولت با هدف پرتاب خود را به موقعیت یک ابرقدرت جهانی و تضعیف دیگر کشورها از طریق جنگ بیولوژیکی و ناخالص سهل انگاری و بی کفایتی دولت چین و مقامات خود را به هشدار که و بقیه جهان”آقای Aggarwala در بیانیه ای گفت.

او همچنین متهم چین از نقض منشور سازمان ملل متحد و دستورالعمل در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“دولت چین گمراه که به این باور است که COVID-19 است نه یک بیماری همه گیر ضمانت آن دخالت,” او گفت:, و اضافه کرد که این باعث شد تا هزاران نفر از مرگ و میر.

“عدم شفافیت در انتشار اطلاعات مربوط به گسترش این ویروس و ادامه داد: اظهارات گمراه کننده تا به حال منجر به نقض حقوق بشر از کل جامعه جهانی با ضمانت فوری دخالت و اقدام فوری در برابر چین به عنوان موظف طبق ماده 25 (1) اعلامیه جهانی حقوق بشر,” او گفت:.

هدف از توسعه چنین قوی و کشنده ویروس باقی می ماند یک راز او ادعا.

آقای Aggarwala به دنبال جهت از UNHRC به چین به پرداخت “نمونه خسارت به کل جهان و به ویژه در هند” برای خود سهل انگاری.

ICJ بدن از حقوقدانان از کشورهای مختلف درگیر در تحقیق شده است و برگزاری همایش ها و سمینارها در طیف گسترده ای از موضوعات بین المللی و داخلی اهمیت در امور حقوق بشر در قانون اساسی وظایف و دیگران آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید