‘به دنبال بقا و ایمنی’ می گوید: Pankaj Advani در

Pankaj Advani نیست نگران گم شده رقابتی نشانه های ورزشی اقدام به عنوان بزرگتر وجود دارد مسائل مربوط به مقابله با.

“من آن را عجیب و غریب که ورزشکاران صحبت در مورد ورزش خود را در این زمان که ما در حال نگاه کردن به چیزهای بزرگتر مثل بقا و سلامت و ایمنی است. این چیزهایی که بسیار مهم تر از یک ورزشی حرفه ای است. پلیس و پرستاران و پزشکان و امدادگران — آنها ما saviours. آنها زندگی خود را در معرض خطر برای ما است. من قدردانی من به همه آنها” Advani در گفت هندو در اینجا در روز دوشنبه.

با یک سهم ₹5 لاخ به PM-مراقبت صندوق Advani انجام داده است بیت خود را در مبارزه با شیوع کروناویروس.

عظیم مبارزه

“من پزشک نیستم, پلیس یا کسی که در خط مقدم این نبرد است. بنابراین این کمک مالی است که حداقل من می تواند انجام دهد. ما یک مبارزه است. Coronavirus را تحت تاثیر قرار است کل جهان — مردم درد و رنج و مرگ” که چندین بار قهرمان جهان گفت.

Advani تأکید بر شهروندان انجام کمی خود را با در نظر گرفتن احتیاطی لازم. 34 ساله در دادگاه تجدید نظر به به نوبه خود موارد مانند “دیا’ روشنایی به جشن امور.

“من درخواست همه به خاطر دور ماندن در خانه شستن دست های خود و پوشیدن ماسک در هر زمان که شما بیرون بروید. ما تمایل به ایجاد یک “میله” خارج از دستورالعمل های داده شده توسط دولت است.

“روشنایی یک” دیا ” و کف زدن برای سلامتی ما کارگران خوب است اما ما باید آن را انجام دهید معقول.

“ما باید یک رویداد از آن توسط ترکیدن کراکر ، سرخپوستان هستند و اجتماعی مردم به طور کلی, اما همه معاشرت باید صبر کنید. هيأتهاي مذهبي و توابع دیگر باید صبر کنید” Advani گفت.

تمدید مستند

Advani معتقد است که تمدید مستند خواهد بود به راه راست رفتن است.

“به نظر من این مستند باید فراتر از مارس 14, اما, البته, دولت بهتر است قرار می گیرد به این تصمیم.

“این امر همچنین می تواند خوب اگر دولت به طور منظم فراهم می کند اعداد و آمار مربوط به کوروناویروس. که خواهد شد کمک به ما در درک که در آن ما در حال رهبری,” او گفت:.

Advani که با مادرش زندگی می کند که پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن خود را اشغال کردند. “من ورزش هر چند من بسیار منظم نیست.

“من همچنین کمک در کارهای خانه مانند تمیز کردن گرد و…. این باعث می شود من با قدردانی از تلاش همه کسانی که برای ما کار می کند در خانه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید