به نظر می رسد مانند هیدروکسی کلروکین است که با داشتن برخی از نتایج خوب در coronavirus بیماران; گوید تهمت

دهه مالاریا-داروی هیدروکسی کلروکین به نظر می رسد به برخی از نتایج خوبی در درمان coronavirus بيماران رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“ما همچنان به بررسی اثر هیدروکسی کلروکین و دیگر روش های درمانی در درمان و پیشگیری از این ویروس را حفظ خواهد کرد و مردم آمریکا به طور کامل مطلع در یافته های ما” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این نگاه به عنوان اگر هیدروکسی کلروکین است که با داشتن برخی از نتایج خوب است.

“آن را به دنبال مانند آن (هیدروکسی کلروکین) است که با داشتن برخی از نتایج خوب است. من امیدوارم که خواهد بود یک چیز فوق العاده آقای ترامپ گفت: روز پس از آمریکا و دارو مورد تایید داروی مورد استفاده در درمان coronavirus (COVID-19 بيمار).

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انبار میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین با توجه به فوریت وضعیت.

“ما باید فوق العاده ای عرضه آن به ما دستور داد که در آن کار می کند و آن را برای رفتن به برخی از بسیار بزرگ اثرات. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد آقای ترامپ گفت.

با این حال یک عضو ارشد کاخ سفید نیروی کار در Coronavirus است هشدار داد در برابر ورود در هر گونه نتیجه گیری در حال حاضر به عنوان آزمون در این زمینه هنوز در جریان است.

“ما هنوز هم نیاز به انجام قطعی مطالعات برای تعیین اینکه آیا هر گونه مداخله نه فقط این یکی واقعا بی خطر و موثر,” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: فاکس نیوز در یک مصاحبه.

اما هنگامی که شما لازم نیست که اطلاعات آن قابل درک است که چرا مردم ممکن است بخواهید به چیزی به هر حال حتی با کوچکترین اشاره از موثر بودن, او گفت:.

یک COVID-19 بیمار در روز جمعه نسبت به بهبود او به هیدروکسی کلروکین.

در سه روز از بستری شدن در بیمارستان در کلمبیا پروتستان مرکز پزشکی Schwing Schwing داده شد هیدروکسی کلروکین.

او گفت: محلی وابسته به ABC که مالاریا مواد مخدر کار کرده است.

“من نمی دانم چقدر از بهبودی من شد و با توجه به کوکتل و چقدر از آن را با توجه به طول زمان من گذراندن دوره نقاهت اما چیزی قطعا منتقل” Schwing گفت.

ما تا جمعه گزارش 7,380 مرگ و میر و حداقل 276,500 عفونت با توجه به کشنده coronavirus بالاترین برای هر کشور در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید