مستند — یک کلمه است که نیاز به حفر به ذهن شهروندان است. “یک کلمه” به عنوان سابق هند کاپیتان و یکی از بزرگترین بازی در تمام سرآمد Kapil Dev مشاهده, “تبدیل شده است که این تاسیسات برای بشریت است. شما قرار است برای ماندن در خانه تا در خانه بماند! آن است که حداقل یکی می توانید انجام دهید برای کمک به صالح و مقامات مربوطه برای مبارزه با این ویروس کشنده.”

نگرش مثبت

به عنوان Kapil می گوید: “می توان آن را در راه مثبت. مستند و یا در خانه بماند. شما باید برای به چالش کشیدن خود را به قبول این وضعیت است. شما جهان خود را در داخل خانه و خانواده خود را. شما باید با استفاده از سرگرم کننده خود را — کتاب, تلویزیون موسیقی است. بهترین از همه این است که تعامل شما با خانواده خود را.”

وظایف شخصی

به ماندن متمرکز, Kapil گرفته تا کارهای مختلف در داخل خانه است. “من جارو کردن خانه, تمیز کردن باغ. من کمی در باغ من است زمین گلف. من به صرف زمان زیادی را با خانواده ام. چیزی که من تا به حال از دست رفته در چند سال گذشته است. من به طبخ یک استراحت. من آشپزی برای همه. من به نوبت به انجام ظروف. من یاد گرفتم این همه هنگام بازی در انگلستان و رومی به من پیوست.”

اینکه یک ورزشکار به او کمک کرده در صورت شرایط دشوار با متانت, Kapil می گوید. “من همیشه باور مثبت بودن. در کریکت شما برای صفر پس از به ثمر رساندن یک قرن در قبل از نوبت. شما را تا پایان wicketless پس از انجام بهترین خود را در قبلی جادوها. من خوانده و شنیده چگونه نژاد انسان مبارزه کرده است و مجموعه نمونه هنگامی که با بحران. هند قدرت نهفته در فرهنگ ما — به دنبال پس از هر یک از دیگر و مراقبت از سالمندان است. ما به دنبال برای کمک به سالمندان است. من می دانم که ما را به پیروزی در این نبرد با ماندن در کنار هم و تقویت دست دولت ما و پزشکان با ماندن در داخل خانه.”

این فاز سخت معتقد است Kapil خواهد مردم را بیشتر مسئول است. “مردم را به یاد داشته باشید درس بهداشت در حال حاضر. آنها یاد خواهند گرفت که برای شستن دست های خود و نه به تف و ادرار کردن ، ما باید برای نگه داشتن محیط اطراف ما پاک است. کاش ما آموخته این درس را زودتر, اما امیدوارم که این نسل را نمی توان با کسانی که اشتباهات. من خوش شانس بودم من می توانند یاد بگیرند از سالمندان هستم و خدا را شکر به آنها.”

Kapil برداشت Bishan سینگ بعدی و سونیل Gavaskar به صورت ویژه اشاره کرد. “بعدی به من آموخت شادی و اهمیت بودن زیادی دل. زندگی می شود ساده است هنگامی که شما در حال بزرگ دل. Sunil به من آموخت به طرح. او را به برنامه ریزی.

“حتی زمانی که او پنبه حلاجی شده علیه من او ورزشی به اندازه کافی به توصیه من. او به من گفت: کاسه از نزدیک به حلقه چرا که او در بر داشت آن را دشوار است به انتخاب من swinger. چه درس من آموخته از این هنرمند. همچنین نسل من cricketers نیست انتقاد جوانان,” او می گوید.

کارشناسی ارشد از بازی

تأمل در همکاران از بازی روز, Kapil صحبت از چگونه برخی از آنها می شده اند superstars در زمان فعلی بیش از حد. “سونیل شده اند پس از ضربه در T20. Srikkanth آغاز شده T20 در سال 1985 زمانی که او فوق العاده عمران خان و وسیم اکرم (ص) بیش از پوشش و اواسط کردن. ما استفاده می شود به جای تعجب است که این مرد انجام می دهند. Yashpal با خود پایین دست عکس بیش از midwicket شده اند رسید. او می تواند ضربه از پوشش به midwicket با چنین سهولت.

“نگاهی به سیدهو (Navjot سینگ). Belter از توپ. یک بار در شبکه او ضربه زدن به توپ در هوا و بعدی دستور داد او را به اجرای شش که برای شات. مادان لعل تا به حال این بازی برای T20s. پرتاب کنندگان مانند بعدی و Venktaraghavan را دستبند به ضربه زن. Prasanna را مورد ضرب و شتم ضربه با هنر خود در هوا. من فراموش نکرده اند (Gundappa) Viswanath. او را ساخته اند مسخره میشه با چیدن شکاف با مسخره سهولت. من می توانم در و در” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی