فقیر کارگر از مورشیدبد منطقه بود خیره در آینده پس از بازگشت از کرالا یکی از کشورهای هواپیمای COVID-19 زمانی که او برنده ₹1 کرور در یک قرعه کشی.

Izarul Seikh, 30, از میرزاپور ایجاد کرد تحت Beldanga ایستگاه پلیس در منطقه مشغول به کار بود در کرالا و به خانه بازگشت یک هفته پس از بازگشت تعدادی از این بیماری همه گیر متاثر مردم شروع به افزایش یک افسر پلیس گفت که در روز یکشنبه.

Seikh دارای یک دختر کوچک, همسر, کالسکه-دستگاه کشش پدر و مادر در خانه است.

به عنوان او رفت و به Beldanga شهر در حدود 5 متر از روستای خود در روز چهارشنبه او خریداری یک بلیط قرعه کشی یک دولت است که پول جایزه از ₹1 کرور. او کشف کرد روز بعد که او آن را به دست آورد.

امید به شروع کسب و کار

Seikh ملاقات افسر-در-مسئول Beldanga ایستگاه پلیس و درخواست او برای کمک از جمله امنیت به عنوان اخبار به اطراف کردم و صدها نفر از مردم شلوغ متواضعانه خود را خانه.

“من می خواهم برای شروع یک کسب و کار با یک قسمت از این مبلغ و همچنین ساخت یک خانه و اطمینان از خانواده من است و نه سخت فشرده, بیشتر,” او گفت:.

پول جایزه سپرده شده است در یک حساب بانکی در مشاوره افسر پلیس و خود را به خوبی wishers, او گفت:.

“من خیره شد در یک آینده تاریک و دلگیر روز من از کرالا. این نرخ به صورت روزانه یک کارگر است ₹500-600 در مورشیدبد است که نیمی از آنچه که ما کسب در کرالا است. در حال حاضر اين دو بزرگوار خوشا به من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی