‘Love Aaj Kal’ نقد و بررسی فیلم: یک خسته کابوسی و فرسوده روز ولنتاین ارائه

وجود دارد برخی از تعریف عناصر برای شناسایی هر گونه Imtiaz Ali فیلم با. سفر برای کشف خود و عشق واقعی شده است چندساله استعاره در فیلم هایی مانند Socha Na Tha, Jab We Met و Jab Harry Met Sejal. یکی دیگر از قوس است که از تعهد-ترس از احساس وحشت و نگرانی همراه در حال حاضر در حال کردن رابطه و ایده رباتیک کار خود در برابر حفره دار درست actualisation. جدید خود را در سال 2020 Love Aaj Kal شرح زیر است دومی استعاره است ازدواج علی (ع) فیلمی به همین نام و اخیر Tamasha.

دو داستان عشق — یک مجموعه در سال 1990 Udaipur دیگر در سال 2020 دهلی نو — عبور از مسیرهای حکمت برگرفته از یکی در گذشته هدایت دوره های آینده از سوی دیگر است. جالب است که علی جایگاه این دو قابل توجهی در مقاطع, cinematically صحبت کردن: یکی در زمان Qayamat Se Qayamat Tak (با اشاره ای به فیلم نیز هست) شاید گذشته از نام تجاری بالیوود عاشقانه است که در مورد مبارزه با بی رحمانه جامعه و خانواده شورش و در حال اجرا به دور از حساس جهان است. دومین مجموعه در سال 2020 حدود عاشقان مبارزه درونی خود را به شیاطین به عنوان آنها شده اند در بی شماری معاصر ،

جالب خروج reimagining نقش زن است. برای یک تغییر جدید Love Aaj Kal, این دختر زو (سارا علی خان) است که در تلاش برای فرار از امن و عشق تان به ایجاد یک حرفه ای برای خودش. دور از ایفای نقش حمایت بودن یکی به سرمایه گذاری در یک رابطه و نگه داشتن آینه نزد قهرمان آن را برای او به صورت معضلات شغلی و موفقیت و عشق و تعهد است. قهرمان ویر (Kartik Aaryan) است محتوا بودن ابدی ستون از صبر و شکیبایی است.

Love Aaj Kal

  • کارگردان: Imtiaz Ali
  • بازیگران: Kartik Aaryan سارا علی خان, Randeep Hooda, مشخصات Arushi Sharma
  • داستان: دو عاشق داستان: یک مجموعه در سال 1990 Udaipur و از سوی دیگر در سال 2020 دهلی عبور از مسیرهای حکمت برگرفته از یکی در گذشته هدایت دوره آینده از دیگر
  • زمان اجرا: 141 دقیقه

بزرگ است ؟ نه در همه. کار عشق به بحث گرفته شده است در یک کاملا متقاعدکننده نیمه پخته و روش دست و پا چلفتی. 22 سال است به سختی آغاز شده است در اولین ماموریت شما در حال حاضر او تعجب اگر او خوشحال است یا نه. این جایی است که علی را همه را به یک مربع باعث می شود آن را یک گناه سفر برای او حتی به عنوان او فقط در علامت خود را به مجموعه بروید. وجود دارد ضمنی شرمندگی لمسی در امید بستن برای حرفه ای بیش از عشق در اوایل بیست سالگی. دعا چرا ؟ او ارائه شده است ditzy و مطمئن به خود-اعتماد به نفس را به وجود آورده. ترس تعهد فقط به عنوان سنگهای به کار گرفته شده به عنوان تلاش برای تعادل کار و زندگی و این قطعنامه از جایی بیرون می آید, راه بیش از حد آسان, ساخت, شما تعجب که چرا شما به دلیلی گرفته شده دور و دور در مستقیم طرح.

عدم اعتقاد منعکس حتی در اجرای. سارا علی خان همیشه بالا عصبانی مقیاس چندین شکاف اما بدون پایه او نمایان درد در هر زمینه قانع کننده. دیگر از بلند پروازانه مادی مومیایی در پس زمینه است که خودش دارای یک زخم خورده گذشته است. این کدها سارا احساس وحشت و نگرانی به عنوان طراح به عنوان صفحه اصلی. که در آن است این غم و اندوه که از شما تعجب ؟ Karthik Aaryan شراره سوراخهای بینی خود ورزش یک cutesy پوت و نقش احمقانه در تلاش برای به تصویر کشیدن یک حمایت ساده لوح را Raghu از گذشته و یا تغییر جهت دادن از امروز. تنها کسی است که موفق به لنگر فیلم با نسبی gravitas بزرگتر Raghu Randeep Hooda (پل بین گذشته و حال در تلافی از Rishi کاپور در بخش اصلی) که دارای رشد عاقل تر از اشتباهات گذشته خود و جنحه اما پس از آن او است محدود به حاشیه از بودن در مرکز از عمل است.

علی (ع) در اوایل فیلم تا به حال طراوت و سادگی لذت بخش طنز های اساسی در روابط گرمی از شخصیت های خاکی و شوخ طبعی. آنها ساخته شده و شما برای اتصال به این دلیل که آنها آلی و خود به خودی.

در faux شدت و بی معنی philosophising خود جدیدتر بسیاری از فیلم (چه با یک شرکت کار کافه در اینجا به نام Mazi, حذف نام مانند Kabir و مولانا و وسواس با لدی جاده دیوار نقاشی و عکس نزدیک از بازیگران) روح می رود به طور کامل از دست رفته و یک turgidity تاکید گفتن. احساسات یا کاملا پوچ و یا به شدت عصبی صحبت برانگیزتر مبتذل. عشق نوسانات بین کلماتی مانند “سازش underutilise, بهینه سازی” حتی به عنوان مخاطبان چپ نورد چشمان خود. در بهترین حالت عشق احساس کابوسی خسته و فرسوده و در بدترین حالت آن را می شود کمی بیش از یک کاریکاتور. برای بیننده بسیار کمی وجود دارد که از طریق گزینه های دیگر از lapsing به محض سردی خستگی و غضب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر