عشق KL Rahul را سبک می گوید: Brian Lara

آن بوده است که 13 سال پس از برایان لارا ترک صحنه بین المللی اما غرب هند نماد هنوز هم نگه می دارد و یک برگه در جهان کریکت و نظر K. L. Rahul مورد علاقه خود را ضربه.

“Rahul فقط کلاس… او مورد علاقه من است. او سرگرم کننده بزرگ است و یک فرد بزرگ به تماشای بت” لارا گفت:.

ماهرانه

سابق غرب هند کاپیتان اما روشن است که حتی اگر هند کاپیتان Virat Kohli بهترین رودخانه در جهان در حال حاضر او شخصا برخوردار Rahul سبک از بازی.

با وجود بهره گیری از موفقیت در محدود اور سری Rahul مانده بود از هند تست تیم ملی مقابل نیوزیلند در ماه گذشته افزایش چند ابرو. اما لارا — در اینجا برای UnAcademy ایمنی جاده های جهان سری, که در آن او است captaining غرب هند Legends — گفت: Rahul است که مهارت های خود را به هر تیم صرف نظر از فرمت.

“من نمی دانم (چرا او را شامل نمی شد). من فقط می دانم که با روش و راه من او را بت او باید یک مشکل که در هر تیم” 50 سال گفت.

“او مهارت های لازم برای پخش انواع بازی و به امن خود را محل. او باید یکی از اولین نام پس از Virat Kohli در هر تیم هند” لارا اعلام کرد.

غرب هند legend — از طرفداران بزرگ از شب و روز آزمون — نیز معتقد است زمان به فرمت دیگر از این بازی این است را زنده کرد.

“وقتی که من بچه بودم, آزمون فرم از بازی همه می خواستم به تماشای. ما تا به حال هزاران نفر از مردم در خارج از پارک ملکه بیضی در ترینیداد. ما خواهد صبر کنید برای دریافت در داخل به تماشای یک آزمون در شش ساعت در صبح است. که مورد امروز است.

“بدیهی است که بازی تکامل یافته است و این خیلی جذاب تر — کوتاه نسخه های از بازی. اما تنها نگرانی من واقعا می خواهد برای دیدن اگر ما می توانید تست کریکت به درخشش دوباره.”

اما چه باید کرد ؟

“من فکر می کنم آنها ایجاد کرده اند که عشق و احترام برای بازی در انگلستان و همچنین در استرالیا در نظر بوکس بعد از آزمون و یا حتی خاکستر هر سری که بازی وجود دارد. که به” لارا گفت.

بازاریابی مناسب

“یک زن و شوهر از مسابقات تست قصد ندارم برای افزایش عشق برای بازی.

“ما می خواستیم به تست کریکت در حالی که یک بچه در حال حاضر می خواهد به یک T20 کریکت. چرا ؟ چون T20 به بازار عرضه شده است در راه است که برای کودکان و نوجوانان.

“بنابراین بازاریابی از ورزش مهم است. و اگر ما در حال انجام است که مهم نیست که چگونه بسیاری از آزمون های سری, شما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>