LPG سیلندر کاهش قیمت توسط یک رکورد ₹162.50

غیر یارانه LPG یا بازار-قیمت گاز قیمت قطع شد با رکورد ₹162.50 در هر سیلندر در روز جمعه در خط با رکود در معیار نرخ بین المللی.

این سومین ماه متوالی کاهش در نرخ غیر یارانه LPG که کاربران داده اند تا یارانه خرید. همچنین این گاز که داخلی مصرف کنندگان خانگی خرید پس از خسته سهمیه خود را از 12 سیلندر از 14.2 کیلوگرم در هر یارانه قیمت.

شیوع کروناویروس و مستندات اعمال شده توسط سازمان ملل برای جلوگیری از گسترش آن تبخیر شده و تقاضا برای نفت و ارسال بین المللی قیمت نفت توفنده.

معیار قیمت نفت خام برنت در ماه گذشته کاهش یافته و به یک دو دهه اخیر تومان 15.98 در هر بشکه رسید اما پس از بازگشت به دلار 26.43 در هر بشکه در روز جمعه.

غیر یارانه LPG در حال حاضر هزینه های ₹581.50 هر 14.2 کیلوگرم سیلندر در دهلی نو را از ₹744 تا پنجشنبه با توجه به اطلاع رسانی قیمت های صادر شده توسط دولت-نفتی متعلق به شرکت.

این شدیدترین کاهش در غیر یارانه پخت و پز قیمت گاز تا کنون. این بیت ₹150.5 در هر سیلندر برش تاثیر در ژانویه 2019.

همچنین این سومین ماه متوالی کاهش قیمت در بازگشت از کاهش نرخ بین المللی. برش می آید در پشت ₹61.50 در هر سیلندر کاهش در ماه آوریل و ₹53 کاهش در ماه مارس ،

در سه کاهش قیمت غیر یارانه پخت و پز گاز قطع شده است توسط ₹277 هر 14.2 کیلوگرم سیلندر. آن را بیش از نفی عظیم ₹144.5 در هر سیلندر افزایش در نرخ های معرفی شده در فوریه.

دولت نفتی متعلق به شرکت های بازاریابی تجدید نظر در قیمت گاز پخت و پز در روز اول هر ماه بر اساس متوسط معیار سوخت در بازار های بین المللی و خارجی و نرخ ارز.

گاز پخت و پز در دسترس است تنها در قیمت بازار در سراسر کشور است. کاربران واجد شرایط, اما, دریافت یارانه در حساب های بانکی خود را برای خرید سیلندر گاز مایع در زیر نرخ بازار.

در بمبئی غیر یارانه پخت و پز قیمت گاز کاهش می یابد به ₹579 در هر سیلندر از ₹714.50.

داخلی LPG کاربران مجاز به خرید 12 بطری 14.2 کیلوگرم در هر نرخ یارانه در سال است.

قیمت 19-کیلوگرم گاز مایع سیلندر استفاده تجاری تأسیس شده است و قطع به ₹1,029.50 از ₹1,285 اطلاع رسانی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>