لکنو ضد کا شورش: پیوست متهم خواص شروع می شود

با کاستن از coronavirus مستند دولت های منطقه در اینجا آغاز شده است اتصال خواص از کسانی که متهم به vandalising اموال عمومی در جریان تظاهرات علیه تابعیت متمم قانون (کا) در ماه دسامبر.

روز سه شنبه یک چرخ خیاطی و یک آشغال فروشگاه در Hasanganj منطقه متصل شد.

“دپو ثبت شد در چهار ایستگاه های پلیس و متوجه شدند در خدمت به 54 نفر برای بازیابی خسارت. از آنها دو ویژگی در Hasanganj محل متصل شد در روز سه شنبه. این روند را ادامه خواهد داد” Tehsildar Sadar, Shambhu شاران سینگ گفت: در روز چهارشنبه.

Ground Zero | نام خجالت و زندگی در ترس: در لکنو ضد کا اعتراضات و متهم

Maahenoor چودری که صاحب فروشگاه های ناخواسته و پوشاک فروشگاه دستیار مدیر Dharamveer سینگ از متهم مخرب خواص در طول anti-کا تظاهرات.

فایل پیوست انجام شد تحت, Uttar Pradesh بازیابی خسارت وارده به املاک عمومی و خصوصی فرمان-2020 در دستور گذشت اضافی منطقه دادرس (Tans Gomti) Vishwa بوشان Mishra.

تظاهرات در برابر کا ملی و ثبت نام از شهروندان (NRC) شاهد خشونت در این شهر در تاریخ 19 دسامبر. دولت های منطقه ارزیابی از دست دادن کرور به اموال عمومی در arsoning و آجر پنبه حلاجی شده.

دولت فرستاده بود بازیابی اعلامیه به ارزش حدود ₹1.55 کرور به بیش از 50 نفر خسارت گفته می شود انجام شده توسط آنها در طول تظاهرات.

در Khadra منطقه 13 معترضان شناسایی شدند و از دست دادن اموال برآورد شد ₹21.76 لاخ در حالی که در Parivartan چوک 24 نفر شناسایی شدند و از دست دادن برآورد شد ₹ 69.65 لاخ.

ده نفر بودند شناسایی شده در Thakurganj منطقه و از دست دادن برآورد شد در اطراف ₹47.85 لاخ. در Kaiserbagh شش معترض بودند شناسایی و از دست دادن اموال ₹1.75 لاخ.

در ماه مارس دولت های منطقه نمایش داده شده در احتکار در اینجا عکس و آدرس از معترضان از جمله کنگره رهبر Sadaf جعفر بازنشسته IPS SR Darapuri و فعال محمد شعیب.

پس از گسترش coronavirus و یک پیشنهاد از اللهبد بالا دادگاه لکنو دولت در 20 مارس متوقف شد و همه اقدامات سرکوبگر مانند دلبستگی از خواص و دستگیری protsetrs برای بازیابی خسارت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>