M. P. جوانان کنگره رئیس جمهور Kunal چودری, تست مثبت برای COVID-19

کنگره MLA و Madhya Pradesh جوانان کنگره رئیس جمهور Kunal چودری در صبح روز شنبه آزمایش مثبت برای COVID-19 ارسال وحشت سراسر این حزب در حال آماده شدن برای آینده Rajya سبها انتخابات و مجمع byelection.

این بوپال دولت منطقه بود ردیابی تماس با آقای چودری یک MLA از Kalapipal که اقامت در 74 ییلاقی بوپال یک محاصره مسکونی برای وزیران گفت: منطقه رسمی. “او نمونه جمع آوری شد در شب جمعه.”

خود را از ابتلا به بیماری بود و تکان خوردن به حزب رقابت را به نفع خود بیشتر از 24 کرسی در byelections از جمله 16 در گوالیور-Chambal بخش سنگر از کنگره-تبدیل-BJP رهبر Jyotiraditya Scindia گفت: ارشد کنگره رهبر, درخواست ناشناس ماندن. “ما هنوز در دوره نقاهت بعد از از دست دادن قدرت به BJP استفاده می شود که ناعادلانه به معنی” او گفت:.

“طی چند روز گذشته آقای چودری به حال چندین ملاقات ارشد حزب رهبران و کارگران و بازدید از حوزه خود را بیش از حد. که در اتهام از جوانان کنگره نقش خود را در انتخابات آینده محوری” او گفت:.

در همین حال وزیر سابق در کمال نات دولت و دولت حزب کارگر رئیس جمهور Jitu Patwari گفت هندو, “هنوز هم وجود دارد زمان در Rajya سبها انتخابات. آن است که در ژوئن 19. او مطمئنا خوب قبل از آن و رای خود را در آن است.”

انکار گزارش از هر دیدار اخیر با او آقای Patwari روشن است که او تا به حال ملاقات رهبر جوانان گذشته نه روز پیش.

پس از 22 از آن MLAs استعفا داد و در ماه مارس در کنگره دولت کاهش یافت و هموار کردن راه برای بازگشت از BJP رژیم پس از 15 ماه. این MLAs که تغییر به BJP به امید پیروزی پشت صندلی آنها خالی در byelection با توجه سپتامبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید