‘Maa Bhoomi’ خاطرات: تلوگو بازیگر Saichand کامل از 40 سال در صنعت

او ساخته شده یک علامت با اولین بازی خود را starrer, Maa Bhoomi یک فیلم است که به مبارزه طلبیده هنجارهای متعارف تا آن زمان موجود در تلوگو سینما و با آن جعبه بزرگ, اتاق کار موفقیت راه را برای این نوع از مترقی ، پس از موفقیت از روی لئامت دادن در این نوع برای نزدیک به 15 سال Tripuraneni Saichand تصمیم گرفتند به طور داوطلبانه از رو arc چراغ به اداره کردن بلند گو حرف زدن برای فیلم کوتاه ردیابی تاریخ Telugu cinema. بیست و پنج سال از این رو او به بازیگری با یک نقش محوری در Fida و مهمی ایفا cameo در Syra Narasimha Reddy, با امضای خود مشخصه — فرزند خاک.

از آن زمان جشن برای Saichand او به عنوان کامل 40 سال از اقدام به این مارس 23. این اشاره به او می گوید: در تمام فروتنی “نه آقا… Maa Bhoomi کامل از 40 سال از انتشار آن است.” Saichand reminisce تجارب خود را در طول ساخت Maa Bhoomi.

“G Ravindranath و B Narasinga رائو تاسیس Chaitanya Chitra بین المللی, و در این پیشنهاد از Mrinal Sen امضا Goutam Ghosh مستقیم Maa Bhoomiبر اساس کریشن Chander را به اردو رمان Jab Khet Jage (ترجمه تلوگو به عنوان Jaithra Yathra). Ravindranath برادر Narayana رائو که تا به حال بازی سرب در اکا Oori Katha بود خود را انتخاب طبیعی برای شخصیت نقش.

یک معجزه

“کاملا غیر منتظره یک روز ب Narasinga رائو ارسال کلمه برای من آمده و او را ملاقات در دفتر خود. همچنین در اولین جلسه من با Goutam Ghosh. در حالی که من در صحبت کردن به Narsinga رائو او نگه داشته در من مشاهده از زوایای مختلف. سپس او و Narsinga رائو برگزار شد بحث در یک اتاق دیگر. پس از یک در حالی که Goutam Ghosh از من خواست به حذف پیراهن من. من مبهوت و نگاه Narsinga رائو. او لبخند زد و گفت: “آیا به او گفت: من به شما بگویم دلیل بعد.” هنوز گیج من حذف پیراهن من تعجب که چرا. Goutam Ghosh و Narsinga رائو بودند مستور یک بار دیگر. پس از چند دقیقه Ghosh لبخند زد و گفت: “شما قهرمان من.” من نمی توانستم درک یک کمی اندکی از آنچه که او می گفت. سپس Narsinga رائو به من توضیح داد که Narayana رائو که رفته بود به جشنواره فیلم کارلووی واری به عنوان بخشی از اکا Oori Katha واحد خود را از دست داده گذرنامه و بازگشت او به تعویق افتاد. از آنجایی که آنها نمی توانیم به تعویق انداختن تیراندازی آنها در lookout برای دیگر بازیگر و تصمیم من است. من در یک معضل است. من فقط تبدیل شده 22. من مطمئن نیستید که آیا من می توانم کشیدن چنین یک شخصیت قوی است. Narsinga رائو به من اطمینان, ‘”خودت را باور بقیه ما مراقبت خواهد کرد.” این همه اتفاق افتاد مانند یک معجزه است.

اولین شات

“پس از داستان است که در 1940s, ما نیاز به یک روستای دور افتاده بدون قطب الکتریکی است. Mangalaparthi در میڈک منطقه انتخاب شد و به عنوان محل. Goutam Ghosh از من پرسید که آیا من دود سیگار. وقتی که من پاسخ منفی به او گفت: من برای یادگیری به دود beedi به عنوان شخصیت به آن نیاز دارد بلکه توصیه من به آن را به یک عادت.

اولین عکس گرفته شده بر روی من بود که من راه رفتن با قهرمان (Hansa Warnekar) من دیدار با زن و شوهر تازه ازدواج Ramulu (Yadagiri) و همسرش (Samudrala Rajeswari). به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم Ramulu من باید به اجرا نسبت به او. بعد از ضربه شد Goutam Ghosh فریاد زد ‘،’ پس از اتمام صحنه Ghosh گفت: “اجازه دهید ضربه اول را یک بار دیگر.’ سپس فهمیدم که ضربه اول است و نه بیرون می آید اما او قدردانی من به انداختنش اعتماد به نفس در من است.”

لباس های کثیف

من داده استفاده می شود و بد بو و کثیف لباس برای پوشیدن دارم. من میخواستم بدونم آیا نیاز به پوشیدن چنین لباس برای رئالیسم را به خاطر. بعد Goutam Ghosh و فیلم طراح صحنه و لباس Nilanjana Ghosh به من گفت از آنجا که لباس آماده بودند آنها را مجبور به قرض گرفتن از لباس محلی و به من اطمینان داد که من لباس آماده خواهد شد در چند روز.

صحنه به یاد ماندنی

“از یک مظلوم روستایی Ramaiah بالا می رود برای تبدیل شدن به یک رهبر مظلوم کلاس. یک شب او به دیدار پدرش (Kakarala). نگرانی در مورد پسرش, پدر می گوید:”Yemora Ramaiah… appudappudu nee sangati naaku bayamouthaadi. Naa okkagaanokka koduku. Aa nalugurunnaaru okadu pothe yemaithadi anukunenduku lekapaaye“(Ramaiah در زمان من نگران شما. شما تنها پسر من است وجود دارد هیچ راهی برای من فکر می کنم که من چهار پسر و چه می شود اگر, اگر یکی از آنها از بین رفته است). و من پاسخ: “Prajala kosam paatubade daani kanna manchi bathukemuntadayya” (چه زندگی بهتر وجود دارد از به کار برای مردم خوب). آن را به ضرب گلوله کشته شد در یک کلبه کوچک و من هنوز در تعجبم که چگونه فیلمبردار کمال نایاک انجام داده بود از جمله نور شگفت انگیز است که در کوچک خانه. پس از این صحنه بود بیش از Goutam Ghosh دستیار Munna زد سمت من و گفت: “شما باید انجام مانند یک چاشنی بازیگر نه پاریس.” سپس متوجه شدم که Ramaiah وارد شده به من.

و بهترین تعریف گرامی من یکی از Narsinga رائو. پس از ما به ضرب گلوله کارخانه صحنه در حیدرآباد او به من گفت: “با این فیلم شما را کسب خواهد کرد که نام پدر بزرگ خود را (Tripuraneni Ramaswamy) و پدر (Tripuraneni Gopichand) به دست آورده اند.” Narsinga رائو و پرن رائو نوشت: این گفت و گوها که زنده زور برای فیلم.

“Maa Bhoomi منتشر شد در 23 مارس 1980 و ایجاد یک تاریخی گیشه موفقیت است. من افتخار می کنم به بخشی از این تاریخ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر