Madhya Pradesh حقوق پانل پی گزارش مرگ از انسان خارج بیمارستان منطقه

این Madhya Pradesh کمیسیون حقوق بشر روز شنبه در پی یک گزارش در مدت سه هفته از گنا جمع آوری و رئیس پزشکی و سلامت افسر بیش از مرگ یک مرد بود که بنا به گزارش مراقبت در بیمارستان منطقه 14 ساعت به خانواده اش ندارد پول برای پرداخت هزینه های ثبت نام.

رئیس کمیسیون نارندرا Kumar Jain در زمان cognisance از گزارش های رسانه ها از این حادثه و صدور اعلامیه به دو مقام.

با توجه به این کمیسیون Aarti Rajak, 20 یکی از ساکنان مجاور اشکنگر منطقه به ارمغان آورد شوهرش Sunil Dhakad, 22, به گنا بیمارستان منطقه حدود 6 بعد از ظهر روز چهارشنبه. زمانی که او با نزدیک شدن به ضد او بود گفت: او نیاز به پرداخت هزینه برای ثبت نام از آنجا که او نمی باید هر گونه پول او منتظر با او به طور جدی بیمار در بیمارستان محل.

“صبح روز بعد هنگامی که او تلاش دوباره برای دریافت ثبت نام لغزش به اعتراف خود او گفته شد دیگر مقابله با خارج خواهد باز به زودی برای لغزش. به عنوان او منتظر شوهرش کشته شده در 8.m” کمیسیون یادداشت ها.

وی با بیان اینکه بیمارستان همیشه یک گارد امنیتی و پلیس پست به غیر از دو بخش پسران مستقر در دروازه اصلی در طول شب پزشکان در اورژانس وظیفه و دو مقام در ضد لغزش بیش از حد این کمیسیون گفت: “همه آنها را نادیده گرفته و در شرایط بحرانی از زن و شوهر.”

صحبت با خبرنگاران خانم Rajak گفت: “هیچ کس آمد به ما کمک کند از بیمارستان است. هنگامی که لغزش ساخته شده چگونه می تواند یک دکتر با دیدن او ؟ حتی پس از مرگ او هیچ کس آمد برای یک ساعت حداقل.”

زیر پوشش رسانه ای رسمی بی تفاوتی گنا جمع کومار Purushottam روز جمعه آغاز امرانه درخواست زیر توسط معاون گردآورنده شلوارک جین و خواسته است که این گزارش را مشاهده کنید در عرض یک هفته. “پرس و جو خواهد شد به همین دلیل این حادثه صورت گرفت که مسئول هستند و چه چیزی می تواند اقدامات انجام شده برای جلوگیری از چنین حوادث در آینده است. دقیق اقدام خواهد شد در برابر آن مسئول گفت:” آقای Purushottam.

اگر یک فرد وارد در بیمارستان منطقه گفت: آقای Purushottam آن به عهده خود دولت و پزشکان برای اطمینان از درمان است. “آنها باید حساسیت نشان می دهد در این گونه موارد است.”

آقای Purushottam همچنین به دنبال یک گزارش از بیمارستان مدنی جراح S. K. Shrivastava. “ما باید بررسی فیلم از بیمارستان که نشان می دهد این بانوی وارد بیمارستان در 4 صبح و به دنبال درمان او نیست برو داخل” ادعا کرد که جمع آوری.

جمع آوری گفت: با توجه به دستور دولت یک بیمار لغزش تولید شده است به صورت رایگان در بیمارستان های منطقه. “در طول تعامل با مسئولان لغزش ضد خانم Rajak ادعا کرد که هیچ یک در زمان و پول از او نه وجود دارد بحث در مورد آن. او نیز پذیرفته شده در بیانیه ای که از بیمار گرفته شده بود و نه در داخل بیمارستان برای درمان است. او نگه داشته و خارج از” دولت های منطقه گفت:.

نگرانی بیش از این حادثه رئیس سابق وزیر کمال نات گفت در توییتر “شما ادامه خرید/horse تجارت MLAs آشکارا پیشنهاد برای آنها در حالی که از سوی دیگر در گنا بیمارستان منطقه یک زن از اشکنگر با دو و نیم فرزند به دادگاه تجدید نظر برای درمان او تمام روز.”

“همانطور که او نمی باید ₹5 بیمار لغزش صادر نکرده و او درمان نشده بود و در مقابل چشمان او و شوهر در زمان خود آخرین نفس. این دولت خدمات بهداشتی و درمانی دولت را شرط تحت Shivraj دولت پرسید:” آقای Nath.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>