‘جنون در کویر’: عاقلی پشت جنون از فیلمسازی

هر زندگی یک گذر از ریتم های تکرار نشدنی. در آینده این ریتم شناخته شده به عنوان خاطرات. در حال حاضر آنها به عنوان فاز. برخی از مراحل از فصل یک تعریف به آنها. مدرسه-زندگی, برای مثال, به پایان می رسد در یک نقطه خاص. خداحافظی هستند papered توسط جدید استقبال. کالج-زندگی بیش از حد با آن متمایز مجموعه ای از liberations به پایان می رسد در یک روز خاص. این خداحافظی تلفظ چرا که ذهن توسعه یافته است به اندازه کافی به درک تداوم آنها. اما برخی مراحل مانند زمان خود دور می شم از طریق ترک تکامل است. ما صرفا حرکت از آنها را بدون دانستن آنها رفته است. آنها به سادگی وجود دارد به عنوان دلتنگ پژواک از گذشته است. من صرف دوران کودکی من بازی با دوستان از آپارتمان من پیچیده است. وجود دارد foreverness در مورد آن روزها: من زنده خاطراتی از تعطیلات تابستانی در خالی استخرهای شنا در زمستان صبح ها در کریکت زمینه و موسمی شب دوچرخه سواری در سراسر محله است. آخر هفته ها سپری شد با پدربزرگ و مادربزرگ من شامل بزرگسالان, پیر, تغذیه بعد از ظهر من با غذا و چرت زدن. من سوار خود را جارو برقی غول پیکر زمانی که من در فرار کردن از اسباب بازی.

کشف هنر

اما هنگامی که این مراحل به پایان ؟ من نمی توانم با دقت اشاره کردن تاریخ دقیق من “بزرگ شد”. آن را آهسته fadeout یا یک سقوط ناگهانی از نوجوانی است ؟ من نمی توانم به یاد بیاورید زمانی که من آخرین آویزان کردن با جامعه و باند و یا تاریخ و زمان آخرین شب من در خواب بود مشبک, چادر من پدربزرگ و مادربزرگ’ بالکن. چگونه فوق العاده آن شده اند اگر ما هشدار داده بودند که در آن زمان بود که پشت سر گذاشت ؟ من حتی نمی تواند با دقت اشاره کردن زمان شروع این بیماری همه گیر: لحظه دقیق زندگی شد در مورد اجتناب از مرگ است. (آن روز تام هنکس قرارداد virus و یا آن را در هنگام پرواز لغو شد?). گیر افتاد, بین تدریجی خاطرات خانه و حفظ فازهای من کشف جنون در صحرا در Netflix, Satyajit بهتکل مستند در ساخت Ashutosh Gowarikar جایزه اسکار-نامزد Lagaan. شاید من گم شده بود این فیلم شاید من گم شده بود کریکت. یا شاید من فقط نیاز به احساس کثرت مردم جسمی همکاری برای ایجاد یک تجربه جمعی. اما تماشای آن احساس های مختلف این زمان.

این فیلم در مورد یک افسانه فیلم فقط به عنوان افسانه پاسخگو در پوشش آن و مهار آن شجاعت است. بهتکل که ترک قانون کار خود را برای کار در بخش تولید از Lagaanاست راوی. نامه های خود را به خانه خود را بر اساس بمبئی-همسر – نوشته شده است از شلیک بی پایان در دامداری nowhereness کوچ – personalises یک سفر بصری حکایت. خود را در چشم انداز اجازه می دهد تا “ساختن” به ظهور در زمان واقعی از طریق لوکس از ادراک. درد و لذت بردن از شور و شوق پروژه گذاشته لخت: Aamir Khan, اولین بار, صفحه اصلی, تولید, خود, پس از همسر خود به عنوان یک هیچ و بی معنی تولید یک برنامه زمانبندی یک ساختمان خالی بودن تبدیل به محله های زندگی برای 400-قوی خدمه Gowarikar با لغزش دیسک کارگردانی کریکت صحنه از یک تخت یک بازیگر انگلیسی جابجا شانه خود را در حالی که غواصی برای خود چین جمعیت 10000 محلی موفق بودن در سراسر یک روز برای بیرون کشیدن یک “ورزشگاه” جو یک بیمار AK احمقانه, braving هیپ آسیب به ارائه یک خط.

اما آن را بهتکل را درونگرا زل زل نگاه کردن است که نشان می دهد که ناامنی ذاتی هنر است. Paul Blackthorne که نقش خیلی بد کاپیتان راسل سخنان خود در آخرین روز است که صرف نظر از این یک بار در طول عمر تجربه, او به احتمال زیاد هرگز دیدار با همکاران هندی خود را دوباره. هر کس می خواهد به زودی راه جداگانه خود را. آنها را با افراد جدید و فرم جدید معادلات در محیط های جدید. این مرحله در حال پایان یافتن است به زودی حل شده به یک حافظه است.

تاریخچه بر روی صفحه نمایش

Blackthorne کلمات ساخته شده من تعجب می کنم اگر فیلمسازی نه بر خلاف, فیلم عمل تغییر زندگی است. زندگی یک فیلم هنرمند عشایری مونتاژ اندونزی. آنها در همه جا و بدون متعلق در هر نقطه. از کار خود به آنها نیاز به عشق و اجازه اتصال و فراموش نکنید. در حال حرکت است که بخشی جدایی ناپذیر از حرکت رو به جلو. ایجاد هنر با هم و پشت سر گذاشتن یک پروژه شروع به دیگری – شاید راه خود را از آهنگسازی تکرار ریتم. فیلمسازی است که شاید یکی از راه های تعریف هر فاز با قدرت خداحافظی کند. پریدن از یک خدمه به یکی دیگر از آنها را ارائه می دهد لوکس مطلق آغاز و به پایان می رسد: یک ملموس و فرصتی برای کنترل و غیر قابل کنترل. این بی خوابی اجازه می دهد تا آنها را به formalise به لغزش به دور از زمان.

بسیاری از ما تمایل به یاد داشته باشید زندگی از طریق لنز از هنر است. خاطرات پس زمینه, نمرات, درام میباشیم در نرخ فریم بالا و حکیم افکار طنین انداز در baritones. اما فیلمسازان به یاد داشته باشید هنر از طریق لنز از زندگی است. شب قبل از شلیک از مهم دنباله خدمه می ایستد به عنوان خانواده برای دو نفر از همکاران با داشتن یک عروسی هندو در مجموعه معبد ساخته شده است. پس از نهایی شات کنسرو شده, این, خانواده, پس از زندگی و انتظار یک سال و نیم میریزد اشک از شادی و جدایی. برای زودگذر دقیقه این مستند بینندگان نشان دهنده بخش کوچکی از این گروه بزرگ عکس. چند ماه بعد مرگبار زلزله گجرات به یاد هنرمندان و هنرمندان در ایالات متحده – که Lagaan ایجاد شده در بوج. چند روح در هم شکسته تا به حال یک بار در ترکیب برای گفتن نشکن داستان. از آن زمان به تاریخ بر روی صفحه نمایش. این زمان برای تبدیل شدن به تاریخچه خاموش کردن آن.

جنون در بیابان در حال حاضر جریان در Netflix بکشد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید