مدرس دادگاه عالی باقی می ماند مالیاتی رسمی را در برابر A. R. Rahman

مدرس دادگاه عالی روز چهارشنبه ماند این عملیات از یک جهت تصویب توسط کمیسیون کالا و خدمات مالیات (GST) و مالیات غیر مستقیم مرکزی در اکتبر 17, متهم تحسین آهنگساز موسیقی A. R. Rahman داشتن طفره رفت پرداخت مالیات بر خدمات و کارگردانی او را به پرداخت معوقه به لحن ₹6.79 کرور به استثنای علاقه از مارس 2013 تا ژوئن 2017, همراه با یک پنالتی دیگر ₹6.79 کرور.

عدالت آنیتا Sumanth اعطا موقت اقامت پس از حکم درخواست ثبت شده توسط آهنگساز چالش مالیاتی تقاضا همراه با مجازات است.

در سفارش کمیسر GST و CE (چنای در جنوب), K. M. Ravichandran اظهار داشت که اطلاعات جمع آوری شده توسط این اداره کل GST هوش (DGGSTI) نشان داد که آهنگساز بود تخلیه خدمات مالیاتی به درستی در پرداخت های دریافت شده توسط او.

از این رو پرس و جو آغاز شد و مشخص شد که آهنگساز بود و کسب درآمد با نوشتن موسیقی برای فیلم, دریافت حق امتیاز برای اجراهای عمومی خود را از موسیقی کار می کند و با برگزاری کنسرت در داخل کشور و همچنین در کشورهای خارجی.

پس از حذف ملاحظات دریافت ارز خارجی به طور مستقیم از برگزارکنندگان خارج از کشور رسمی برگزار شد که همه خدمات دیگر بودند مشمول مالیات.

‘اشتباه فرض’

اما او در استشهاد ثبت و قبل از دادگاه آقای رحمان گفت که این کمیسیون تا به حال اقدام در یک اشتباه فرض که تهیه کننده یک فیلم باید در نظر گرفته شود به عنوان صاحب کپی رایت موسیقی کار می کنند. با تکیه بر بخش 13(1)(a) از قانون کپی رایت در سال 1957 او ادعا کرد که آهنگساز خواهد بود تنها و مطلق صاحب کپی رایت بر روی آهنگ ها به عنوان پس زمینه نمره تشکیل شده برای فیلم های تولید شده توسط دیگران است.

بیان کرد که او اختصاص تمامی حقوق برای روی آثار خلق شده توسط او در حمایت از تولید کننده از طریق یک توافق نامه درخواست گفت: تنها پس از آن تولید می شود مطلق صاحب کپی رایت در موسیقی کار می کنند.

بیان کرد که او تا به حال شده است تخلیه خدمات مالیات تنها برای ضبط صدا خدمات ارائه شده توسط این آهنگساز گفت که دائم انتقال از کپی رایت نمی تواند نامیده می شود به عنوان یک سرویس در قبال مشمول مالیات می شود.

بیشتر به طور موقت انتقال حق طبع و نشر شد و معاف از خدمات مالیاتی از نظر اطلاع رسانی صادر شده توسط این مرکز در ژوئن 20, 2012, او ادعا.

بیان شد که در آن اضافی مدیر کل GST اطلاعاتی که تا به حال صادر showcause توجه به او در 21 اکتبر سال 2018 این درخواست گفته است که از نظر قانونی غیر مجاز برای یک قدرت به صدور اخطار و مستقیم یکی دیگر از اقتدار (کمیسر GST) به داوری این موضوع پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر