احساساتی است که نه کلمه ای که می خواهد به استفاده از توصیف Karthick Naren. او می آید در سراسر به عنوان کسی که با اعتقاد راسخ در هنر و صنعت خود را آشکار است که در کوتاه خود را دقیق پاسخ.

تنها یک بار در طول 30 دقیقه-فشار طولانی تعامل برای ترویج خود را در آینده فیلم های مافیا: فصل 1, آیا او شکستن شخصیت — و آن را برای این شوخی: “شما می دانید که چگونه در [تامیل] سینما وجود دارد احساسات. در سه سال گذشته من شده اند به احساسات بیش از حد. آن را به نام من فیلم شروع با حرف N,” او می گوید.

طعم واقعیت

وزن این کلمات از دست داده است بر روی زمین که در آن لحظه می خندد به همراه Karthick.

پس از ساخته شده خود را début در سال 2016 با انتقادی استقبال خوبی Dhuruvangal Pathinaaru25 ساله فیلمساز شروع به کار بر روی دو پروژه بلند پروازانه — Naragasooran و Naadaga Medai. یکی کامل و دیگری نیمه راه از طریق, اما نه فیلم چشم انداز از انتشار به نظر می رسد روشن است.

فیلمساز توییتر فوران با مدیر Gautham منون چند وقت پیش بود آنچه که آورده این موضوع پشت Naragasooran به جلو.

Karthick اذعان می کند که مصیبت بود “یک تجربه” و می افزاید که او خرس هیچ بیمار خواهد شد و یا خشم نسبت Gautham.

“ما نمی تواند نگه داشتن از احساسات درون ما. من تکامل یافته به عنوان یک فرد. هر آنچه اتفاق افتاده بود به اتفاق می افتد به یک دلیل. آن ساخته شده است من آرامش فرد و مهم نیست که چقدر ما فکر کردن و اندیشیدن در مورد آن ما نمی توانیم خنثیسازی آنچه اتفاق افتاده است,” او می گوید.

Karthick Naren

اگر او ترجیح فلسفی پاسخ Karthick نشان می دهد که او در بر داشت آن را دشوار کار در مافیا در ابتدا با سرنوشت Naragasooran هنوز ناشناخته است.

“مشکل اصلی در قطع از [Naragasooran]. به عنوان یک فیلمساز سفر آغاز می شود زمانی که ما شروع به نوشتن بر روی کاغذ و به پایان می رسد تنها زمانی که این فیلم منتشر شده است. زمانی که من شروع به نوشتن مافیاذهن من بود و هنوز هم گیر با جهان و شخصیت های Naragasooran. من تا به حال به خارج شدن از آن, و من تا به حال یک سیستم پشتیبانی خوب می شود آن را پدر و مادر من یا تیم من است.”

این هم یک دلیل که چرا مافیا است “ویژه فیلم” برای او.

Arun Vijay in a still from ‘Mafia’

مافیا, Karthick می گوید که یک زن غربی را در gangster-درام ژانر است. اما داستان گستراند در چنای. شخصیت آریایی یک افسر مبارزه با مواد مخدر توسط Arun ویجی و اولیه دشمن, که با نام تبلیغ به عنوان جانور است essayed بازیگر Prasanna.

“آن گشوده خواهد شد مانند یک موش و گربه بازی. این یک داستان از دو نفر که هر دو اخلاقی و ایدئولوژیک متضاد. این یک جنگ بین ذهن این دو شخصیت است. مافیا است که مغز بیشتر از brawns می گوید:” Karthick.

پریا بهونی شانکار و Thalaivasal ویجی در میان دیگران هستند از جمله در حمایت از بازیگران.

به دنیای مافیا

مدیر هرگز خودداری از اعتراف به اینکه تحت تاثیر این سبک فیلمسازی کریستوفر نولان و مانی راتناما.

مافیاهای خاص خود را نیز تأثیرات خود را در آن روایت الگوی. این اسکریپت خود را با الهام گرفتن چیزی Karthick تماس خود را در “سری های مورد علاقه در Netflix بکشد”.

Arun Vijay in a still from ‘Mafia: Chapter 1’

مافیا است که به نوعی الهام گرفته از Narcos. موضوع مشترک از داستان است و آنچه که مشابه بین آنها چیزی بیشتر. این فیلم به دنبال خواهد داشت غیر خطی فیلمنامه” او می افزاید.

این فیلمساز اذعان می کند که مافیا خواهد بود هماهنگ به خواسته های تجاری جریان اصلی سینما. برای این منظور, این فیلم شامل چهار آهنگ ها — یک عامل است که به نظر می رسد در تقابل با این فیلم سبک کلی با توجه به آنچه که ما شاهد در تریلر خود را. Karthick عهده هر چند.

“من می بینم آهنگ ها به عنوان یک روایت ابزار. وجود دارد چهار آهنگ در فیلم, اما از آن خواهد شد بخشی از فیلمنامه. چه در غیر این صورت مورد نیاز چهار صحنه های اضافی را می توان منتقل شده از طریق یک آهنگ. تنها زمانی که یک آهنگ تنظیم نشده با فیلمنامه آن را تبدیل به یک سرعت شکن,” او می گوید و اضافه میکند: “حتی موسیقی پس زمینه خواهد شد که نفوذ غرب مانند EDM و موسیقی ترنس.”

Karthick Naren (left) with Arun Vijay while filming Mafia: Chapter 1

Karthick Naren (سمت چپ) با آرون ویجی در حالی که فیلمبرداری مافیا: فصل 1 | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

کثافت Bejoy است و آهنگساز موسیقی برای مافیا.

این فیلم به طور کامل در چنای نجات به مدت سه روز در زمانی که خدمه معطوف به تایلند به فیلم اکشن-دنباله بلوک.

در حالی که چند جریان اصلی فیلمسازان افسوس کمبود تیراندازی نقاط در چنای Karthick ارائه می دهد متفاوت است.

“از آنجا که ریشه های من هستند از فیلم های کوتاه من باید این عادت است. هر چه فضا ما ما آن را تبدیل به یک محل. ما نگران نباشید در مورد اینکه آیا ما اجازه یا نه. در مافیامن شات بسیاری از توالی در چریکی ، مردم در این منطقه باید بدانند که ما در حال تیراندازی, تنها زمانی که آنها می آیند به می دانم که وجود خواهد داشت جمعیت و دخالت,” او می گوید.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی