ماهاراشترا دولت. نسبت به از سرگیری تولید صنعتی

ماهاراشترا درآمد وزیر Balasaheb Thorat روز سه شنبه گفت: 10 منطقه در کشور گزارش نشده اند هر coronavirus مورد و دولت در حال کار بر روی چگونگی مهر و موم آنها را به طور کامل و راه اندازی مجدد صنایع وجود دارد و به ظاهر ،

پیشتر وزارت امور خارجه صنایع وزیر Subhash دسای نیز خواسته بخش خود را به پیش نویس یک پیشنهاد در مورد چگونه به راه اندازی مجدد تولید صنعتی در این مناطق.

اما وجود خواهد داشت بدون اجازه برای هر صنعتی یا فعالیت های کسب و کار در بمبئی شهری و منطقه پونا شده اند که طبقه بندی به عنوان مناطق قرمز با توجه به تعداد زیادی از coronavirus موارد, او گفت:.

“من خواسته اند بخش به آمده تا با یک پیشنهاد در مورد چگونه برای شروع تولید صنعتی از مناطق به استثنای بمبئی و پونا” آقای دسای توییتی اواخر دوشنبه شب.

“یک کلید تقاضای ما خواهد ساخت قبل از مرکز گسترش وام های بانکی برای چند ماه آینده به طوری که در مقیاس کوچک و متوسط صنایع می تواند پرداخت حقوق به کارکنان خود,” او اضافه شده است.

 

در روز سه شنبه کابینه زیر کمیته به ریاست معاون وزیر Ajit Pawar برگزار شد جلسه زیر که آقای Thorat به خبرنگاران گفت که وزیران مورد بحث چگونه صنایع و با این نسخهها کار تحت تضمین اشتغال طرح (EGS) می تواند اجازه داده می شود به سر در آن مناطق.

بحث و گفتگو برگزار شد در مورد نحوه برش نیشکر می تواند از نظر پزشکی مورد بررسی و ارسال به مناطق مربوطه خود را.

در این جلسه بحث های مفصل صورت گرفت در مراحل برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و چگونه به بهبود اقتصاد کشور ،

“وزیر Uddhav Thackeray در حال حاضر به گفته نخست وزیر نارندرا مودی که برخی از تصمیم گیری خواهد گرفته شود باید در سطح دولت است. ما در مورد این مراحل به عنوان خوب,” او گفت:.

 

از مجموع 36 مناطق در ماهاراشترا 10 گزارش نشده اند هر coronavirus مورد تا کنون.

“مرزهای این 10 منطقه می تواند مهر و موم شده و صنایع داخلی را می توان مجاز به رزومه و ایجاد اشتغال است. خدمات ضروری و حمل و نقل نیز باید تضمین” آقای Thorat گفت.

کابینه کمیته فرعی شامل Ajit Pawar, که همچنین دارای مسئول امور مالی اداره منابع آب وزیر جیانت Patil, عمومی آثار بخش وزیر Ashok Chavan توسعه شهری وزیر Eknath Shinde وزیر حمل و نقل آنیل Pieraccioni و درآمد وزیر Balasaheb Thorat.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>