مهاتما گاندی روح بیش از همیشه مورد نیاز: شورای امنیت سازمان ملل اشاره به این حادثه تلخ در دهلی خشونت

ابراز غم و اندوه بیش از خشونت در دهلی نو دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: مهاتما گاندی روح است و بیش از همیشه مورد نیاز است آن را به عنوان ضروری برای ایجاد شرایط واقعی جامعه آشتی.

آقای اشاره به این حادثه تلخ ابراز غم و اندوه بیش از تلفات پس از تظاهرات در دهلی نو و خواستار حداکثر خویشتنداری و خشونت اجتناب شود, سازمان ملل متحد, رئیس سخنگوی استفان نواز به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

“دبیر کل شده است به شرح زیر وضعیت در هند و… مربوط به خشونت نزدیک است و متاثر شده گزارش از مرگ و میر است که ما دیده ایم طی چند روز گذشته در دهلی نو و دوباره تکرار به عنوان او انجام داده در جاهای دیگر تماس های خود را برای حداکثر خویشتن داری و خشونت اجتناب شود” آقای نواز گفت.

در طول زندگی اش “دبیر کل شده است عمیقا با الهام از آموزه های مهاتما گاندی است. و امروز روح گاندی است که بیش از همیشه مورد نیاز است و ضروری است برای ایجاد شرایط واقعی جامعه آشتی”, او گفت:.

قبلا آقای نواز گفته بود که آقای اشاره به این حادثه تلخ است از نزدیک زیر وضعیت در دهلی نو و تاکید کرد که تظاهرکنندگان باید اجازه داده شود برای نشان دادن مسالمت آمیز و نیروهای امنیتی باید خویشتن داری نشان می دهد.

مرگ و میر در دهلی بدترین شورش در بیش از سه دهه با صعود به 38 عنوان خشونت زوال یافت اما نه به طور کامل فروکش.

جمعی از درگیری آغاز شد و در شمال شرق دهلی نو پس از خشونت بین ضد و نرم افزار-تابعیت (متمم) قانون گروه spiralled خارج از کنترل است. دیوانه وار اوباش به آتش کشیدند و خانه و مغازه ها و وسایل نقلیه و یک پمپ بنزین و حلیم سنگ در ساکنان محلی و پرسنل پلیس.

وزارت امور خارجی سخنگوی Raveesh کومار در روز پنج شنبه گفت: سازمان های اجرای قانون در حال کار بر روی زمین برای جلوگیری از خشونت و اطمینان از بازگشت اعتماد به نفس و ظاهر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>