Mahershala Ali به بازی Jack Johnson, جهان, سیاه, قهرمان بوکس سنگین وزن

دو بار برنده جایزه اسکار بازیگر Mahershala Ali خواهد بود essaying نقش آمریکا بوکس افسانه جک جانسون در آینده سری محدود از HBO.

با عنوان “سرکش” این سری است که بر اساس, کن برنز,’ PBS, مستند “نابخشودنی سیاهی: ظهور و سقوط جک جانسون” و Geoffrey C. Ward, همراه, کتاب, گزارش آخرین مهلت.

این پروژه که شش قسمت شد از تام هنکس و گری Goetzman را Playtone و خواهد بود نوشته شده توسط Dominique Morisseau.

“سرکش” توضیح داده شده است به عنوان یک unapologetically سیاه, بدون نگه می دارد-منع گفتن از جانسون (علی) برای اولین بار در جهان سیاه, قهرمان بوکس سنگین وزن.

جکسون که تا به حال به دست آورده نام مستعار “گالوستون غول” شد اولین آفریقایی آمریکایی قهرمان بوکس سنگین وزن جهان (1908 -1915) در ارتفاع Jim Crow عصر. او در سال 1910 مبارزه با James J Jeffries دوبله شد به عنوان “مبارزه قرن”.

سری نمودار قهرمان افزایش به ورزشی عظمت و هزینه های او برای پرداخت می شود پوست خود را و تمرد که به ایجاد یک طرح برای مقاومت در هر جنبش عدالت برای نسل های آینده.

علی 46 قبلا در بازی جانسون در یک مرحله تولید “سفید بزرگ امید” در سال 2000. او با بیان زمان و دوباره که بازی جانسون بر روی صفحه نمایش خود را به “رویای نقش”.

در علاوه بر این به بازی در این سریال را علی نیز اجرایی تولید این پروژه را از طریق خود را می دانم تعجب بنر در کنار Hanks, Goetzman سوختگی و Morisseau.

بازیگر بهترین و شناخته شده برای بازی در فیلم هایی مانند بری جنکینز’ “مهتاب” و “کتاب سبز” که به دست آورده او را بهترین بازیگر نقش مکمل مرد غنائم در مراسم اسکار در سال 2017 و 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>