قبل از ازدواج اختصاص داده شده پرواز باری از فرودگاه ویساکاپاتنام

منحصر به فرد کشتی باری باری سرویس راه اندازی شد برای اولین بار از فرودگاه ویساکاپاتنام در روز سه شنبه. اختصاصی خدمات بار راه اندازی شده توسط SpiceJet اتصال ویساکاپاتنام با کلکته و چنای سه بار در هفته و با سورت و چنای سه بار در هفته.

اول SpiceXpress’ از چنای وارد اینجا حدود ظهر بود و دریافت شده توسط ویساکاپاتنام MP M. V. V. Qglaser ویساکاپاتنام غرب MLA P. G. V. R. Naidu سابق MP K. Haribabu, فرودگاه, مدیر M. رجا Kishore رئیس افسر امنیتی Venu Gopal, AP مسافران انجمن (APATA) نمایندگان K. کومار رجا, D. S. Varma و O. Naresh Kumar نمایندگان AP اتاق بازرگانی و صنعت فدراسیون Pydah کریشنا پراساد و G. Sambasiva رائو در میان دیگران.

آقای Qglaser گفت که با صادرات محصولات دریایی, میگو, دانه و داروسازی در افزايش اختصاصی محموله پرواز خواهد پاسخگویی به نیازهای صادرکنندگان. او گفت که بیشتر پروازهای باری مورد نیاز خواهد بود در آینده.

آقای Haribabu به یاد می آورد که چگونه داخلی باربری ترمینال و بعد بین المللی باربری ترمینال باز شد در فرودگاه ویساکاپاتنام به منظور تسهیل در حمل و نقل هوایی صادرات است.

آقای Naresh Kumar به یاد می آورد که تلاش های MP و MP سابق و همچنین فرودگاه مدیر در تضمین این که پرواز باری بود تایید شده توسط مقامات مربوطه. به عنوان داخلی پروازهای باری که شروع به عملیات APATA خواهد در حال حاضر تمرکز بر آوردن بین المللی باری به ویساکاپاتنام به طوری که صادرکنندگان می تواند به ارسال محصولات خود را به طور مستقیم به مکان های مختلف در جهان است. او اظهار تاسف کرد که بین المللی محموله به برخی از نقاط هنوز در حال ارسال از ویساکاپاتنام به حیدرآباد از طریق جاده.

این کشتی باری بعد از سمت چپ برای Kolkata.

این پرواز هستند یک مزیت به محموله صادر کنندگان به خصوص غذاهای دریایی صادرکنندگان که باید برای صادرات محصولات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن.

هر دو داخلی و بین المللی حمل و نقل هوایی از ویساکاپاتنام ثبت یک رشد قابل توجه در طول دو سال گذشته است. صادرات از این شهرستان عبارتند از: غذاهای دریایی, قطعات خودرو, الماس و منسوجات. داخلی و بین المللی باری به کار گرفته شده توسط این فرودگاه در طول چهار سال گذشته به شرح زیر است: 2015-16 – 2,935 تن و 25 تن; 2016-17 – 3,579 تن و 54 تن; 2017-18 – 3,386 تن و 297 تن و 2018-19 – 5,241 تن و 498 تن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>