ازدواج پایان تریبون برای Tamilselvan

تامیل نادو وزنه بردار V. Tamilselvan منتظر ازدواج تریبون پایان, به پایان رسید, در روز پنج شنبه به عنوان او ادعا کرد مردان 81kg دسته مدال برنز در Khelo هند دانشگاه های اینجا.

تحت مراقبت و مواظبت چشم از پدر و مربی L. Vinayagamoorthy سابق در سطح ملی وزنه برداری نقره مدال خود Tamilselvan برداشته مجموع 264 (110+145) را به خانه خود را برای اولین بار مدال در 10 حوادث. Creditably در 18 او جوانترین کننده در این رویداد با مخالفان خود حداقل دو سال بزرگتر.

“این احساس بسیار خوبی به سرانجام اولین مدال. من سخت کار پرداخت می شود و این را به عنوان یک افزایش بزرگ به من گفت:” Tamilselvan که به دنبال مدرک لیسانس در رشته تاریخ از Thiruvalluvar دانشگاه در وللر.

وقتی پرسید که آیا او مایل به دنبال پدر خود را قدم به قدم او گفت: “من در واقع هرگز دیده می شود هر ویدئوها از پدر من وزنه برداری. من فقط دیده می شود چند عکس. من پیوست ورزش فقط برای تناسب اندام, و آن را فقط اتفاق افتاده است که من در بر داشت من تماس در وزنه برداری.”

در حالی که پدر و پسر مناقشات سیاسی مشترک هستند به ویژه هنگامی که آنها کار به عنوان مربی و پسر جوانی می گوید دو نفر از آنها را به اشتراک گذاری سرکش پیوند. “پدر من بوده است ستون پشتیبانی می کند. او هرگز تحت فشار قرار دادن من شده است بسیار بیمار با من در سراسر حتی در زمانی که من تلاش.”

Vinayagamoorthy که در حال حاضر توسعه ورزش اقتدار تامیل نادو مربی در وللر می افزاید: “او از آن زمان تا به عنوان یک سرگرمی شده است به طور جدی بلند کردن اجسام تنها در طول سال گذشته است. در حال حاضر که او در نهایت موفق به کسب یک مدال شما می توانید انتظار خیلی بیشتر از او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>