عمده زلزله 7.4 قدر بازدید مکزیک

قدرتمند زلزله 7.4 ریشتر جنوب مکزیک را در ساحل اقیانوس آرام در روز سه شنبه کشته شدن حداقل چهار نفر و قطع روستاها جدا شده و باعث لرزش صدها مایل دورتر در شهر مکزیک.

این تلفات بودند در نزدیکی کانون زلزله در, Oaxaca کوهستانی دولت شناخته شده برای آن قهوه mescal و معماری استعماری.

Rockfalls مسدود پیچ در پیچ جاده های کوهستانی بین پایتخت ایالت اوآخاکا شهر و ساحل. یک درمانگاه و ساختمان های دیگر در تپه روستا در نزدیکی کانون بودند به شدت آسیب دیده, تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان داد.

مرده شامل یک کارگر از شرکت دولتی نفت پمکس که دچار سقوط بد مکزیک عمران سازمان حفاظت گفت. پمکس مجبور شد به طور خلاصه شاتر کشور بزرگترین پالایشگاه نفت در اوآخاکا.

ساختمان صدها مایل دورتر در شهر مکزیک را تکان داد و به شدت مردم زد به خیابان ها زمانی که یک هشدار دهنده زمین لرزه زنگ صدا. دو نفر مجروح شدند و بیش از 30 ساختمان در پایتخت دچار آسیب, مقامات گفت.

فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد که ظاهرا آمد از پشت بام استخر آبشار پایین ساختمان های مسکونی.

چند کلیساهای قدیمی در اوآخاکا آسیب دیده بودند از جمله یک با یک گنبد در خطر سقوط حفاظت آژانس گفت.

میگوئل کندلریا و 30 مشغول به کار بود و در کامپیوتر خود در خانه و خانواده خود را در اوآخاکا شهر Juchitan هنگامی که زمین شروع به لرزه. او بیرون دوید با اقوام, اما آنها مجبور به توقف در وسط خیابان به پیاده رو buckled و را لرزاند.

“ما نمی تواند راه رفتن و… خیابان بود مثل آدامس” گفت: Candelaria, 30.

لرزه بزرگای بیش از 7 در حال زمین لرزه های بزرگ قادر به گسترده آسیب های سنگین. یک 7.1 ریشتری زلزله که زده مرکزی مکزیک در سال 2017 کشته 355 نفر در پایتخت و اطراف متحده است.

ملی اقیانوسی و جوی دولت هشدار داده بود که اقیانوس آرام در سواحل مکزیک و آمریکای مرکزی و جنوبی در مواجه با سونامی امکان پذیر است, اما بعدا گفت که خطر گذشته بود.

بررسی زمین شناسی ایالات متحده گفت: این کانون روز سه شنبه زلزله واقع شده بود 69 متر (43 مایل) شمال شرقی شهر Pochutla.

آن را بسیار کم عمق تنها 26 متر (16 کیلومتر) زیر سطح زمین است که باید تقویت تکان دادن.

نزدیکی به مرکز, Magdalena Castellanos فرمین در روستای سانتیاگو Astata هنگام زلزله زده ارسال سنگ های بزرگ غلت را از دامنه کوه و هشدار دهنده ساکنان او به رادیو فردا از طریق تلفن.

“این واقعا شدید واقعا قوی,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>