ایجاد فضا برای مارها

آیا شما می دانید که وجود دارد بیش از 35000 گونه مار در سراسر جهان که تنها 600 ها سمی هستند? “از این 600 تا 330 گونه های موجود در هند است. به طوری که ریاضی روشن است. تنها چند وجود دارد که ما باید محتاط در مورد. رایج ترین یافت مارهای خطرناک هستند ما تماس بگیرید بزرگ چهار Krait راسل را ادم خائن و بدنهاد, Saw – scaled viper و Spectacled کبرا” توضیح می دهد که اسد بختیار چودری, یک عضو از دوستان از مار جامعه (FOSS) حیدرآباد.

Make space for snakes

امروز جهان مار بعد. در حالی که آن معنا نیست که ما باید پیدا کردن یک مار و در آغوش گرفتن آن است که یک روز برای افزایش آگاهی در مورد گونه های مختلف مار در سراسر جهان است. “اشاره ای به مار نمی کند بیرون کشیدن همان احساسات به عنوان ذکر یک سگ یا یک گربه است. اکثر مردم ترس از مار و ترس ناشی از unfamiliarity. بنابراین واکنش فوری در دیدن یک مار است یا آن را بکشند و یا فرار از آن” rues Asad.

به گفته دوستان از مار جامعه تنها راه برای ایجاد مارها کمتر مهیب است “شروع با مراجعه به محلی باغ وحش, پناهگاه یا حداقل یک فروشگاه حیوان خانگی. دوستان از مارها جامعه (حیدرآباد), حیات وحش, SOS (دهلی), SAARP (بمبئی) و مدرس تمساح بانک (Chennai) در مراکز که در آن یکی می توانید اطلاعات در مورد مارها و دیگر خزندگان.این گونه معمولا در بر داشت در سراسر هند غیر سمی موش مار; سمی Spectacled Cobras و راسل ادم خائن و بدنهاد.

موش مار در حال حرکت سریع و رو به رشد گونه (7-8 پا) اعم از زیتون سیاه به رنگ زرد مایل به خاکستری و براق فلس است. Spectacled Cobras به طور یکنواخت خاکستر رنگی یا گندم-قهوه ای و بهترین و شناخته شده برای خود را با شکوه علامت تجاری هود پس از سنجش یک تهدید. سمی راسل Vipers هستند تنومند, سفت, در حال رشد تا 5-6 پا و داشتن سه ردیف تیره متقارن تکه های خود به پشتی بدن.

احتمال مواجهه با این مار است که این موضوع به عوامل مختلف مانند فصل زیستگاه زمان از روز ،

که در آن برای شروع

از طرف فاس اسد می گوید: “کودکان به طور طبیعی کنجکاو و منصفی موجودات. به عنوان رشد ما تا ما یاد بگیریم که خورشید نارنجی ماهی محدود به آب و چند تن دیگر از جمله مفاهیم – که همه در حالی که تسکین غیر این صورت جهان عجیب و غریب ما نیز کاهش می یابد درک ما از آن امکانات بی حد و حصر. ‘ترس’ یک چنین قانون اساسی عنصر از یک فرد روان که به توافق در حالی که یک تکاملی شعار در تامین معاش گونه می تواند در بیش از حد نسبت به یک فرد از به دست گرفتن کنترل محیط اطراف خود. این ترس ممکن است پس از آن ساقه ها و شاخه به غیر منطقی در سیستم باور falsifications و پس از آن نفرت دارند.”

Make space for snakes

راست راه برای جشن

حیوانات امدادگر Sanjeev نق نقو می گوید: “شروع با آگاه بودن از محیط قدردانی و احترام زندگی می کند در اطراف ما. این ممکن است فقط مارها. دلسوز و تلاش برای یادگیری در مورد ناآشنا موضوع خواهد شد یک راه طولانی. اعتقادات مذهبی و خرافات باید جداگانه نگهداری می شوند. سیستم آموزش و پرورش ما باید نگاهی از جمله بقا درس و شفقت برای همه. به عنوان یک عاشق حیوانات و امدادگر من مجوز برای نجات مارها و من انجام داده اند چند نجات (به طوری که مارها کشته می شوند نیست) با استفاده از عقل سلیم و دانش به دست آمده از مار نجات را نشان می دهد در Nat Geo و کشف حیوانات.”

او خواستار “هستند بسیاری از سازمان های غیر دولتی و مردم کار را به صرفه جویی در مارها. قبل از اینکه شما را گام به کشتن آن رسیدن به آنها را. مارها رفتن به یک راه طولانی در حفاظت از تنوع زیستی ما.”

بزرگترین اسطوره

Make space for snakes

با توجه به Allwin Jesudasan مدیر مدرس تمساح بانک اعتماد/مرکز Herpetology, “با تشکر عمدتا به, هالیوود, بالیوود و تلویزیون وجود دارد چند افسانه در مورد مارها. در حالی که بعضی از آنها بی ضرر اسطوره برخی می تواند خطرناک برای انسان و مارها. یک اسطوره است که اگر کسی گاز گرفته شدن توسط یک مار سمی آنها زنده خواهد ماند اگر آنها نیش مار بازگشت. چنین اسطوره ها خطرناک هستند چرا که در بسیاری از موارد مارها را ‘خشک’ نیش می زنند. به این معنی که آنها نمی تزریق سم حتی زمانی که آنها را نیش می زنند. هنگامی که یک فرد تلاش می کند به نیش مار عقب تر هستند وجود دارد شانس است که مارها را نیش پشت این زمان با تزریق سم.”

آنچه که رایج ترین سوال که Allwin می آید در مورد مار? “یک سوال مشترک است که ما به این است که “چگونه شما رسیدگی به چنین ‘لزج’ حیوانات؟” هنگامی که ما به مردم بگویید که snakeskin است در واقع خشک آنها بسیار شگفت زده و سپس می خواهید به آنها را لمس. این یکی از اولین گام برای دریافت بیش از ترس از مارها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>