تلاش برای پیاده سرخپوستان از کشتی کروز پس از دوره قرنطینه به پایان می رسد: سفارت هند

به سفارت هند در ژاپن در روز شنبه گفته است که تلاش برای پیاده سرخپوستان در هیئت مدیره کشتی کروز لنگر کردن, ژاپنی, ساحل پس از پایان دوره قرنطینه به عنوان مقامات تایید کرد که 218 نفر از جمله سه سرخپوستان آلوده شده اند با رمان coronavirus در کشتی.

در مجموع 138 سرخپوستان از جمله 132 خدمه و 6 مسافر شد میان 3,711 مردم در هیئت مدیره قرنطینه کشتی که وارد ژاپنی ساحل در اوایل این ماه.

آن را قرنطینه و پس از یک مسافر که د-سوار در ماه گذشته در هنگ کنگ بود که حامل COVID-19 در کشتی.

هند سفارت در تماس با مقامات ژاپنی کشتی شرکت مدیریت و اتباع هند در هیئت مدیره کشتی.

“ما همچنان تلاش های ما با همه آنها در اوایل برای تخلیه اتباع ما پس از پایان دوره قرنطینه و موضوع را به مطلوب نتایج آزمون خود را برای COVID – 19” یک سفارت گفت: با توجه به PTI در روز شنبه. یک سوم هند خدمه در هیئت مدیره یک کشتی کروز, کردن, ژاپنی, ساحل آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در نظر گرفتن تعداد کل سرخپوستان شما با COVID-19 به سه.

 

سفارت در تماس است هر سه اتباع هند که آزمایش مثبت برای COVID-19 و در حال حاضر در حال دریافت درمان در تجهیزات پزشکی.

“خود را در شرایط بهداشتی تایید شده اند به ثبات و بهبود. سفارت نیز در تماس مداوم با مربوطه مقامات ژاپنی برای اطمینان از خوب بودن در تمام اتباع هند در هیئت مدیره کشتی ،

این سفارت همچنین با ارسال یک ایمیل به تمام اتباع هند در هیئت مدیره کشتی و اطمینان آنها از همه کمک و مساعدت. آنها همچنین درخواست به دنبال, ژاپنی, دولت بهداشت و قرنطینه پروتکل سفارت گفت: در آن Facebook صفحه.

دولت ژاپن روز پنج شنبه اعلام کرد که مسافران 80 ساله یا مسن تر داده خواهد شد گزینه ای را برای پیاده کشتی اگر آنها تست منفی برای COVID-19. کسانی که با این سن نیاز و شرایط از پیش موجود یا به اقامت در اتاق بدون بالکن خواهد بود دارای اولویت برای تخلیه.

هیچ ملی هند سقوط تحت این رده واجد شرایط اولیه برای تخلیه این بیانیه گفت: در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر