ساخت این تفاوت برای Prabhu Deva

هنرمندان ورزشی زرق و برق دار لباس برای رقص توالی یک چیز در ’90s. Prabhudheva هیچ تفاوتی ندارد. انتخاب خود را از لباس های ایستاده مانند خود choreography — که او را به حال خم شدن بدن و با آن ذهن خود را.

در دوران اخیر این بازیگر-فیلمساز پوشاک انتخاب شده منعکس شده از یک نسل تغییر اگر چه خود میل شدید برای اینکه بخشی از پا بهره برداری اعداد فیلم برداری با استادانه طراحی شده و ساخته شده و مجموعه ای به عنوان پس زمینه باقی مانده است. آن است که آیا Devi, Gulaebaghavali یا اخیرا منتشر رقاص خیابانی 3D, Prabhudheva لباس مجموعه بازیگر از هم جدا می کند اما آن را ماهرانه.

ساخت یک تفاوت

اعتباری برای خود دگرگونی بازیگر گواه به سبک Chhavi Thakur که ما به تازگی با زمانی که شوت Bagheeraبه Adhik Ravichandran فیلم است که به Prabhudheva مقاله های متعدد شخصیت متوقف شد با توجه به Coronavirus را بترساند. یک Delhiite مستقر در بمبئی Chhavi روشن بیش از یک حرفه ای به عنوان خدمه کابین با در حال حاضر از بین رفته جت ایرویز به یک سبک در فیلم.

Chhavi Thakur

“من می دانستم که در ذهن من است که [به عنوان یک میزبان هوا] نیست برای رفتن به یک دراز مدت حرفه ای. زمانی که من می خواستم به تغییر [حرفه ای] من می خواستم به دنبال چیزی که در آن من می دانستم که من می تواند به من 100% و شکوفا. این است که چگونه از آن اتفاق افتاد” او می گوید.

برای کسی که بدون حد بر تجربه در مد Chhavi اضافه می کند که او با تکیه بر فیلم های یوتیوب و گوگل به قلم مو رنگ کردن دانش خود را. و هنگامی که او فرود آمد و او اولین فرصت به عنوان دستیار صحنه و لباس بخش آن را برای سانجی گوپتا فیلم شلیک در وادالا (2013).

“این است که هر روز شما را وادار به کار در یک دوره فیلم (شلیک در وادالا راه اندازی شد در ’80s) به عنوان اولین پروژه خود. من آموخته زیادی در مورد چگونه به سن و نوع تحقیقات من با این فیلم سبک به درک نوع لباس استفاده می شد که پس از آن…آن را به من یک مقدار زیادی از بینش صنعت” او می گوید.

پس از شلیک در وادالا آمد این پیشنهاد را به کار برای ملی برنده جایزه طراح صحنه و لباس Neeta Lulla. “من شروع به پریدن کرد در این فرصت. او بسیار دست در با او کار می کنند. بسیاری از طراحان اجازه دستیاران آنها رسیدگی چیزهایی در مجموعه. اما او در خارج وجود دارد انجام کار خود را به کمال نگه داشتن بازیگران در سهولت و ارائه به مدیر با آنچه که او/او می خواهد” او می افزاید.

خلاق دوز

که اخلاق کار او جذب شده از Neeta به خوبی می تواند چرا Adhik Ravichandran سخن مبالغه زمانی که خواسته از سهم خود را در Bagheera. “او متفکر [برای Bagheera‘s لباس]. این فیلم تا به بسیاری از شخصیت ها و هر یک راه خود را از پانسمان رنگ ها و سبک. برای رسیدگی به این بسیاری از شخصیت های دشوار است برای یک صحنه و لباس به سبک اما لباس های او برداشت کرده است باعث می شود شخصیت ایستادگی کردن. زمانی که اولین نگاه منتشر شد بسیاری از درخواست شد آنچه Prabhu استاد پوشیده بود می گوید:” Adhik.

Chhavi Thakur with Prabhudheva during shoot of ‘Yung Mung Sung’

Chhavi Thakur با Prabhudheva در طول ساقه از ‘یونگ ماش سونگ’ | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

در حالی که هر دو Adhik و Chhavi نگه داشتن راز از Bagheera‘s “شخصیت های مختلف” نزدیک به قفسه سینه خود را دومی نکات که وجود ندارد بسیاری از منابع او می تواند با تکیه بر طراحی ساز و برگ خود را انتخاب — بر خلاف قبلی Prabhudheva فیلم او در دوی و یا منتشر نشده فیلم Yung ماش آواز.

Yung ماش آواز است یک دوره فیلم, و ما می خواستیم به تصویر کشیدن شخصیت های کونگ فو دانش آموزان از دوران گذشته است. من تا به حال به تماشای بسیاری از کونگ فو به عنوان مشق شب. در دویمدیر (AL ویجی) می خواستم هند در جنوب روستایی به دنبال شخصیت های مورد بحث ما در مورد جواهرات که زنان سالمند می پوشند. من به تماشای بسیاری از تامیل فیلم چون من می خواستم به خودم آگاه از فرهنگ قبل از ارائه,” او می گوید.

“در Bagheeraما گردد به نظر می رسد بر اساس شخصیت ویژگی شخصیتی و سنی است. وجود دارد مقدار زیادی از خارج از جعبه فکر درگیر” او می افزاید.

مانند در هر حرفه ای طراحی صحنه و لباس و طراحی نیز یک برش گلو کسب و کار. “شما را به علامت خود را به خصوص پس وجود دارد بسیاری از سبک ها و طراحان است که تهیه کردن به همان شخص می گوید:” Chhavi. او می گوید: او آن را مدیون به Prabhudheva برای انتخاب او از میان جمعیت “او کسی مسئول آنچه که من امروز هستم. در آن حس و از او به پدرخوانده [سینما]. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم یک میزبان هوا و یا یک سبک است. من در حفظ و در حال تحول با لحظه” او آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر